Michael Kors

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2018. július 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: bergamott, pomelo, Granny Smith alma

Szívjegyek: arab jázmin, bazsarózsa, gyöngyvirág

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, fás jegyek

csakmoni

2019. március 29.

Papíron csillagos ötös, pezsgő, friss illat, de az én bőrömön sajnos nem szép, elnehezedik. Viszont tartós, kézmosás után is érződik.
Újra: na jó, kap még egy pontot, bár valóban nem friss a leszáradása, de igazán kellemes, komfortos, cseppet púderes jellegű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

kicsibubu

2018. október 31.

Annyira kellemes illat! Könnyed, frissen virágos-gyümölcsös, bármikor hordható, nem csíkhúzós-fejfájdító fajta. Nem vagyok egy nagy Kors fan, de ezt megvenném, részemről 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

googles

2018. október 21.

A Kors illatok kozul nekem ez lenne a valasztasom, ha ajandekba kaphatnek egyet.
Ez se tokeletes, de hordanam a citrusos konnyedsege miatt. Az tetszett benne, hogy sok citrusos illat szintisztan savanykas, ez kellemesen van viraggal, gyumolccsel kiegeszitve, szantallal alapozva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

Asianlover

2018. augusztus 22.

Mivel az anyailllatot én nem ismertem, külön el kellett mennem egy próbára, hogy legyen mihez viszonyítani. Ez tulajdonképpen egy olyan nyáriasított Wonderlust, amiből a legédesebb részeket kivették. Citrusos-jázminos virágillat, bár idővel csak ebből is előbújik valami krémesség. Az üvege nagyon tetszik, szépe ez az opálos üveg. Szerintem friss, virágos, tipikus négyévszakos illat. Egy pont levonást kap, mert én valamivel nagyobb szilázst is elbírnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.