Milani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: thefumehead, Módosítva: 2013. március 6.

Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

thefumehead

2013. február 28.

Akciosan tudtam megvenni harmat is: News Flash (sotet-bordo lilas), Lip Flash (bronz-barna) es Flash Light (koralos piros). Szajfeny ceruzak, ugy kell hasznalni oket mint egy rendes szajfenyt vagy ruzst. Jo szint adnak es szepen fenylenek, de nem tul ragacsos, tokeletes azoknak akik nem szeritik a ragados folyekony szajfenyeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 28.