Milani

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,85 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ladybrown, Módosítva: 2016. március 21.

Kiszerelés:   2,85 g
Kategória:   Sminkek szájra

"Fedezd fel a forradalmi ajkakon belüli hidratálást és az egészséges csillogást ezzel az egyedülálló ajak olajjal. Mindegyik ajak olaj a Jojoba, Avokádó és a Tsubaki olaj természetes gyógyító erejét tartalmazza. Még egy további előnyük, hogy minden árnyalatban különböző tápanyagokban gazdag olajok találhatóak. A puha, extra plüss applikátor körbeöleli az ajkadat, és bezárja a nedvességet."

Powderpuff Girl

2017. december 21.

Vele sem kerültem túl közeli viszonyba...Az ecset feje elég bumpszli és érdes, maga az olaj állaga pedig ragacsos és egyáltalán nem tartós. Hidratáló hatását tekintve sem teljesített túl jól. Pedig imádom a Milani termékeket, de ezt most le kell pontoznom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

eniko04

2016. augusztus 4.

Régóta kutatok valami jó kis szőlős illatú vagy ízű akármiért... hát ez nem jött be :) Kb. 2 másodpercig van szőlő illata, íze semmilyen, engem nem is igazán hidratált csak olyan olajos érzetű volt egy ideig az ajkam... Kipróbálni nem volt rossz, újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

svivko

2016. július 19.

Nekem a szőlőmagolajos van meg, de inkább egy ápoló színtelen szájfénynek mondanám, mint ajakolajnak, nem éri meg az árát ennyiért. A Clarins kencéjre vágyom, így megválnék tőle, feltöltöttem eladó termékek közé igen baráti áron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

igarel

2016. április 7.

Sajnos nekem ez nagy csalódás volt.. Mangós változatot rendeltem, nagy reményekkel kezdtem kenegetni a számra, de se nem hidratálta, se nem volt kellemes érzés viselni és ráadásul az illata sem tetszik, úgyhogy én eléggé megbántam, hogy megvettem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.