Milani

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   $20

Hűvös tónusú, semleges színvilágú szemhéjpúder-paletta. Bársonyos matt és intenzíven csillogó fémes árnyalatokat tartalmaz.

Maria2n

2020. szeptember 10.

Legújabb csodapalettám! :) Szenvedélyes smink gyűjtőként és használóként mindig keresem-kutatom a különböző legkihasználhatóbb palettákat. Egy álom ez a paletta. Színei gyönyörűen egybesatírozhatóak, könnyen gyönyörű smink készíthető vele. Szemhéj alappal egész nap fentmarad. Utazóbarát kis kompakt paletta. Idáig 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

LedaKoszegi

2020. július 16.

Szép színeket tartalmaz, a fényesek erősebben pigmentáltak, a mattak kicsit porolnak. Mindennapi és alkalmi smink elkészítéséhez is tökéletes. Plusz pont a terméknek, hogy egy talamas tükröt is tartalmaz, így utazáshoz is szuper lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Ingi

2020. május 21.

Imádás van. Megérte a 25 Eurót :) Gyönyörű csomagolás és fantasztikus minőség. Amikor kibontottam, jó pár pillanatig csak megbabonázva néztem, annyira szép :)) Elsősorban utazó palettának vettem (bár ugye az most a korona miatt kicsit elúszott..), olyat kerestem ami kisebb (egyébként annyira azért nem mini), minőségi, és minden szükséges nude szín benne van, szolidabb és erősebb sminkekhez is (matt, szaténfényű is). Hát szerintem nem fogom kibírni, hogy sima hétköznapokon ne nyúljak érte :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

c_andersen

2019. október 29.

LEgjobb, picit porzik a matt, de tökéletes. A fényesek pedig gyönyörűen fénylenek, semmi idegesítő csillám stb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 29.

simbenz

2019. szeptember 28.

Itt vásároltam a Km-n az Everyday Eyes palettán felbuzdulva. A piac nem igazán teng túl a hideg árnyalatú paletták terén, így azonnal lecsaptam rá. Nagyon meg is vagyok elégedve vele. Nem az a paletta, ami elsőre annyira felcsigázza az embert, mivel natúr barna színeket tartalmaz, de a várakozásokat messze felülmúlta. Minden nap használom. A benne lévő matt szénfekete tökéletes tusvonalnak, azt már az everyday palettában is imádtam, itt sem okoz csalódást. Na ez ugye mindennap használatos. Pont mint a testszín a teljes szemhéjra, a közép és sötétbarnák különböző satírozásokra. A fehérek a szemöldök alá, a csillogó fehér a szemhéj belső csücskébe, a sötétbarnák szempillatőbe felülre vagy alulra, sőt, kövezettek meg, de nekem még lustább napjaimon a szemöldökömre is ez kerül. A harmadik sor csillámosai önmagukban is megállják a helyüket a szemhéjon, de az előbbi sort végigjárva profi sminket kapunk. A mérete utazó-barát, külön dicséret az egész felületet kitöltő nagy tükörért. Olyan ritka a mindennapokra való hűvös árnyalatú paletta, pláne ha még jó minőségű is, és még az embernek eladósodnia sem kell az árának kifizetésétől. Mindenkinek ajánlom, aki ilyet keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.