Miller Harris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. június 28.

Illatkategória: virágos

Fej : mimóza, édes bükköny

Szív : írisz, őszibarack, málna

Alap : egyiptomi jázmin, ámbra, vanília

Miller Harris Coeur De Fleur
Ár: 5ml/ 1.800ft 10ml/ 3.200ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pagangoddess

2018. szeptember 23.

Mintát szereztem belőle, nem vagyok az a virágos fajta de olykor van, ami sikert arat a bőrömön. Sajnos ez az illat nem az én korosztályomnak szól, 60+ lenne a minimum és engem az orosz mostohanagymamámra emlékeztet, őt lengte körül hasonló illat, de rajtam sajnos nem... Páromnak egyáltalán nem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 23.