Miller Harris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piri11, Módosítva: 2016. április 29.

Lelőhely:   külföld

Uniszex illat, amely 2012-ben jelent meg. Az orr: Lyn Harris

Fej: labdanum, guatemalai kardamom, koriander

Szív: tömjén, cédrus, nyír

Alap: agarfa (oud), rózsa, vanília

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lapo

2017. július 11.

Oud és füstőlő.. egyik sem egy kis könnyed összetevő.. nyilván maga az illat sem az. Egy komor, mély és sötét, már-már nyomasztó illat.. Egy régi elhagyatott kastély jut róla eszembe hiányos/betört ablakokkal, növényekkel benőtt terekkel, néhol a szél által befújt elszáradt falevelekkel.. titokzatos miliő ez és valahogy ez az aura lengi át az illatot is.. Isten bizony tetszik, de ez nekem inkább az illatélmény kategória mint az emberek közt hordható parfümé. Fogalmam sincs hogy milyen alkalomra tudnám ajánlani de az biztos, hogy a szomorúságot ha meg lehetne fogalmazni illatokban, eddigi ismereteim alapján ez lenne az..
Szerencsére pár ml mintám van belőle, de az KELL, viszont pont elég is időközönként beleszimatolni.. az 5 csillag a (számomra) egyedi hangulatának szól, mert mint parfüm szerintem nagyon nyomasztó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

narcissus

2017. május 2.

Csak egy pici "szaglásznivaló"-m van ebből az illatból, de nekem - azt hiszem -, ennyi elég lesz. Nem tudom, nálunk lehet-e kapni, de az biztos, hogy az illat számomra néhány picike kívánnivalót hagyott maga után. Kicsit füstös, mély illat, az agarfa és a rózsa jellegzetes aromájával, és olyan "sivatagi, forró szél" érzéssel, amit nehéz meghatározni, de mindez hamar elvész a térben... (Én nem értem, mitől "unisex", szerintem inkább női - férfiakon nehezen tudnám elképzelni.) Magam is meglepődtem, mert amolyan 12 egy tucat-illat, sokkal nagyobb durranásra számítottam, elvégre a Miller Harris-ház nagyon jó hírű.
De az az igazság, hogy nem akarom nagyon lehúzni ezt a furcsa élményt adó illatot, mert olyan 20-25 perc után elkezdett "lobogni"...Megmagyarázhatatlan érzés ez a parfüm... A vanília elsöpörte a rózsás, oud-os illatot, de nem túl tartós az egész.Furcsa.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 2.

Piri11

2016. április 16.

A nyitása szinte kesernyés, majd igen gyorsan elbújik az oud. Úgy voltam vele, hogy na még egy oud-os illat, még egy tolakodó illat. Majd azt vettem észre, hogy egyre többször kell a csuklómat szagolgatni, ugyanis valami nagyon kellemes „sötét” illat száll fel az orromhoz. Nagyon szép, mély, füstös, balzsamos, oud-os illat, amiből az én bőrömön jól kiérződik a rózsa is. Nagyon szép, nagyon finom „sötét” illat.
A dobozát és az üvegét csak a neten láttam, de csodaszép. Én csak egy pirinyó kis mintát kaptam belőle, de boldog lehet, aki egy egész üveggel birtokolja, mert kishazánkban őt bizony nem kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 16.