Milton-Lloyd Cosmetics

Ár:   1190 Ft és 1490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 83 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2018. március 23.

Ár:   1190 Ft és 1490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 83 ml

Creed Aventus jellegű illat

Laci

2018. március 23.

Legjobb blind buy-om ebben az évben! Megláttam akciósillaton, hogy Aventus klón, több se kellett, kereső, milyen gyártó ez, miket írnak róla? Az eredmény több, mint bíztató volt. A gyártó angol, ez már jó pont, az illat nagyon jól eltalált, ezt sokan megerősítették, az ára pedig egy vicc, komolyan. A sprayer nagyon brutális. Tiszta Dior Sauvage Cool Spray. Addig permetez, míg nyomod, ezáltal csodás aurát fújhatunk magunk köré vele. Azért óvatosan, mert nem egy gyenge másolat ez. Először jól odaléptem neki, be is terített rendesen, illatoztam, mint sukár csávó a diszkóban. Kitapasztalva már nagyon szép rajtam, a megfelelő adagot kell eltalálni. Illatra kiváló Aventus alternatíva, megvan benne az ananászos pikantéria, a füstösség, a zöld jegyek, nagyon férfias, különleges aromája van, mely remek tartóssággal párosul. Persze az (durva ezt leírni) 50x drágább eredeti természetességét nehéz leutánozni, de számomra tökéletes így is Victor. Rendeltem is még 2 tartalékot, mert best buy ennyiért ez az illat. Aki letudja vetkőzni sznob énjét és spórolni akar, próbálja ki, szerintem nem fog csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.