Mincer

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagyerika28, Módosítva: 2016. március 9.

Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A maszk javítja a bőr állapotát, megszüntetve a bőrfeszesség csökkenésének tüneteit.Pótolja a bőrben természetesen megtalálható kollagén mennyiségét, feltölti az apróbb ráncokat és gátolja az újak megjelenését.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nagyerika28

2016. február 25.

Radírozás után kentem fel, csípett,égetett,de ezek a tünetek pár percen belül megszűntek,Elég sokat beivott belőle a bőröm és amint a felesleget lemostam teljesen meglepődtem.Soha semmilyen más pakolástól nem volt még ilyen puha,élettel teli a bőröm.Órák elteltével sem zsírosodott ki a bőröm,hanem napokig bársonyos volt.Hihetetlenül jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.