Mincer

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: napkori, Módosítva: 2012. december 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Antioxidáns + B5 procitamintartalmú bőrfiatalító krém, minden bőrtípusra. Különleges regeneráló és fiatalító hatással bíró krém-koncentrátum, különösen érzékeny, különleges ápolást igénylő arcbőr számára. Hatékonyan gátolja az öregedés hatásait. Hatóanyagai védelmet nyújtanak az UVA/UVB sugárzással, a szabadgyökök és a környezet káros hatásaival szemben.

napkori

2012. november 3.

Egy kicsit mintha zsíros érzetet keltene a bőrön de mégsem zsíros. Érezhetően feszesíti a bőrt.
Első használat után tényleg feszesebb az arcbőröm, ezen én is meglepődtem. Bársonyos és puha, nem nehezíti el bőrt.
Csomagolása praktikus a doboz belsejében kis adagoló van nem kell belenyúlkálni kézzel a krémbe. Doboza a belső csomagolásra gondolok kicsit olcsónak tűnik ( de az ára is az) de nem a külső számít hanem ami benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 3.