Mindig Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Marcsus, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Bőrregeneráló hatású, vérkeringést fokozó szappan. Különleges illatát a fahéj és narancs olaj biztosítja. Mindennapi használatra, gyermekek és idősek is használhatják. Pattanások kezelésére kiváló.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Ad-Namah

2021. január 23.

A zabot nem éreztem benne, valószínűleg inkább liszt forma, mint durvára szeletelt, de az illata tetszett. A fahéj miatt arcra nem szabad tenni, de máshol nem irritált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Odil

2018. december 4.

Annyira finom, krémes és karácsonyi illatú, a bőröm pedig imádja, és a sminkemet is leviszi - igen, a szemsminkemet is. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

dorqaap

2017. március 18.

Már kettőt elhasználtam belőle, nekem tetszik az illata, natúr, jól habzik, viszont gyorsan fogy. Nagy darab, jó áron is van. Szerettem, meglehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Marcsus

2015. július 1.

Kellemes szappan, még mindig megvan az egyharmada, pedig három hete használom. Krémes habot képez, fincsi wellness-élmény használni, nyilván húzódik utána a bőröm, de melyik szappantól nem? Egyedül az értelmezhetetlen számomra, hogy egy mézes-zabos szappannak miért kell narancs-fahéj illatban pompáznia. Nem mintha rossz lenne, de jól esett volna a méz édes illata így nyáron a téliesebb illatok helyett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

incifinci28

2015. február 26.

ezt használom már napok óta, ez is tökéletesen ki van találva, mint a többi mindigszappan. finom krémes a habja, jobban habzik, mint a többi, amit próbáltam, az illata is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.