Mindig Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marcsus, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Jellegzetes illatú, frissítő, fertőtlenítő hatású szappan. Minden bőrtipusra ajánlott, különösen pattanásos, gyulladásra hajlamos bőrre javallott. Mindennapi használatra.

Összetevők: kókuszzsír, napraforgóolaj, pálmaolaj, víz, teafaolaj

Marcsus

2014. október 22.

A csokis-mentás mindig szappan teljesen tönkretette az ekcémára hajlamos kezem, tele voltam vörös kiütésekkel. Amikor a teafaolajos változatot kezdtem el használni, reménykedtem, de persze szkeptikus is voltam a korábban tapasztalt hatások miatt, és mindez egy kézműves szappantól, hát... Nem túl bizalomgerjesztő. Az első teafaolajos szappanos tusoláskor iszonyúan csípett, viszkettek a sebeim, DE! Utána szépen elkezdtek halványodni. Még mindig látszanak, de ezzel a szappannal és finomítatlan shea vajjal már szépen javul az állapotuk, nem vörösek, száradnak le, nem viszketnek. Számomra javulást hozott, amiért megérdemli az 5 pontot, mégha nem is csodaszer összességében.

Update: Vérző szívvel, de le kell vonnom pontot ettől a terméktől. Shea vajjal együtt se hozza azt az eredményt, amit elvárnék, hosszabb távon hol javul az ekcémám állapota, hol meg úgy viszket, hogy majd' beleőrülök, kipattogzik, száraz, érdes, fáj. Pedig úgy reménykedtem, hogy hosszú távon is hat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

Emolliensek: Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil