Mineral

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Zspaksi, Módosítva: 2013. október 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Valódi gyöngyporból készül, és olyan fénydiffúziós pigmenteket tartalmaz, melyek megegyeznek a bőr törésmutatójával. Anti-aging szempontok figyelembevételével alkották meg.

5 alapszínből és egy "pirosítóból" áll, habár ez sem pirosító, inkább árnyékoló.

Összetevők: Cink,  Csodagyöngy-Fiatalító Ásványokkal,  Magnézium,  Szelén,  Lítium,  Foszfor,  Vas

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)