MINISO

Ár:   890 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   180 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Miniso   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fokid1, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Kiszerelés:   180 db
Lelőhely:   Miniso
Kategória:   Egyéb

Vatta párna, natúr és színezett változatban is kapható.

Összetevők: 40% rayton fiber, 60% természetes pamut.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tothbarbara74

2020. február 6.

Sajnos tőlem nincs messze az Árkád :))) Nekem is nagy kedvencem ezek a vattalapok, már a harmadik fajtájút veszem náluk, most éppen ez a fajta van soron, lényegi különbséget nem veszek észre a variációk között. Gyakorlatilag az összes ráöntött terméket továbbadja, iszonyatos a különbség az európai vattakorongok és közte, a régiek szinte szárazak dupla annyi micivíztől, míg ez szinte úszik a nedvességtől feleannyitól és nem foszlik szanaszét, nem szöszöl, szuperságos és kész. Ha már valaki elzarándokol az Árkádba, akkor ajánlom figyelmébe a MINISO plüssöket is, mert zseniálisak (többmindennel egyetemben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

bernadettu

2020. február 6.

Legjobb vatta lap amit valaha használtam, nem foszlik, nem nyeli a terméket amit ráöntünk így sokkal gazdaságosabb, bár én leginkább csak micellás vízzel használom azután, hogy a sminkem nagy részét már lemostam.
Sokféle verziója van, akár Avengers figurás csomagolást is ki lehet fogni belőle :D
Én is imádom a Minisot, egy vagyont el tudnék ott költeni, ilyenkor azért örülök, hogy tőlem messze van az Árkád.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

fokid1

2019. december 6.

Az Árkádban sétálgatva arra lettem figyelmes, hogy “ázsiai” típusú vattapamacsokat látok, szóval egyből be is mentem a boltba és meg is vettem. Mivel volt már olyan hogy Koreából rendeltem vattapamacsot, bár emiatt mindig rosszul éreztem magam, úgyhogy nagyon öröm volt, hogy itt is lehet kapni hasonlót, Aki meg nem használt ilyen vattapamacsot, annak nagyon ajánlom, nem hasonlítható azzal, amit az itthoni drogériákban lehet kapni, puhább, jobban visszaadja a terméket, nem ázik, nem foszlik szét, szóval szuper. Ahogy utána néztem, maga a Miniso termékeit, Japánban tervezik, de Kínában állítják elő azokat, egyébként nem csak a vattapamacs miatt éri meg bemenni abba boltba, igazi kincses láda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.