Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2014. június 17.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Kiszerelés: 148 g

Hoogie

2017. december 31.

Nagy valószínűséggel ez az a paletta amire gondolok, de lehet hogy tévedek.Az Asia Centerben vettem ilyet, nagyon jó áron.Szerintem olyan 1500-2500 ft-ot fizettem és nagyon örültem neki.Nos....a színek jók lennének, ha pigmentáltak lennének és nem lenne fura szaga a szemfestéknek.Nagyon halványak a színek és használhatatlanok, mivel lepotyognak.Szerintem ez a legrosszabb szemhéjfesték ami létezik!A miss sporty szemhéjfestékei biztos jobbak ennél, pedig azt sem tartom jónak és nagy márkának.Nincs is semmilyen miss sporty termékem. Max a spiráloknak adnék esélyt,de nem nem venném meg őket, csak gondolom hogy azok talán jók.....és ha másnak lenne, barátnőnek akkor kipróbálnám.Nem tetszik ez a szemhéjfesték paletta.Az applikátorokat meg sosem értettem!Sokkal gazdaságosabb és jobb is ecsettel felvenni és felvinni a szemhéjra a festékeket.A szivacsra sok szemhéjfesték kerül és az pazarlás is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

dius18

2015. október 18.

Nekem van itthon egy ilyen palettám de ritkán veszem elő.Nem a legjobb minőség,és van valami fura szaga is.A szinek elsőre intenzívnek látszanak de szemen már kevésbé.Sajnos ráadásként még porzik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.