Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: skorpió, Módosítva: 2013. december 22.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

6 színből álló pigmentpor paletta, mely 6 különböző színvariációban kapható. Szemfestéshez, testfestéshez pigmentáltsága miatt egyaránt alkalmazható.

mongihercegno

2014. augusztus 2.

Még egy éve vásároltam egy ilyet meg tetszettek a színek és a kis forma , ami benne van az csodás szépen fog erősek a színek , de a ki vitelezés -,- sajnos az ecset ami benne van , nehezen lehet használni festésre de mással nem tudsz bele nyúlni de némi fel találással meg lehet oldani :) de a pénz amiért vettem (600 forint) teljesen meg érte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.