Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: arybaba2, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Bronzosítópúder.

Kiszerelés: 7g

csokiseszter

2019. január 21.

A tesója volt az egyik első highlighterem és fantasztikus volt! Bronzosítónak kicsit túl fényes. Bár, mindenre lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

MsKors

2016. július 8.

Meglepően jó az árához képest. Igazából poénból vettem meg, aztán jól meglepődtem.
Szépen csillámlik, tartós is, nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Szépen csillámlik, tartós is, nyárra tökéletes.

arybaba2

2013. június 28.

Nagyon jó.:) icipicit csillámos,de felkenve nagyon szep.225ft volt(eredeti aron duplaja).essence-s bronzosítópúdert akartam venni,de ez lebeszélt róla.A doboza nagyon szép,masszív.kis idő kellett hozzá míg rá jöttem,hogy lehet könnyen kinyitni.Remélem ha elfogy,újra rátalálok és újra megveszem.Az összetevőket sajna nem tudom:( 5**:)
Update:Beszereztem meg egyet a helyi trafikosnal,mert feltem hogy nem talalok ra tobbet.Nyaron biztos sokat fogom hasznalni.meg is jegyeztek,hogy milyen szep hamvas a borom,es napsutotte vagyok.3 orat siman kibirt es csak keveset kentem magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 28.