Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2012. július 30.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Betty05

2017. május 10.

Vigyázni kell vele,mert extra erős színe van, általában egy leheletnyinél is kevesebbet teszek az arcomra,és úgy nagyon szép vissza fogott. Nem feltétlenül ajánlanám,nem egy minőségi pirosító hatását kelti. Nem sokszor használtam mert nem igazán szeretem.. csak nem volt más és ezt vettem s.o.s be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Ella

2013. április 3.

Én is 1 euro marketben vettem, de megbántam. Ez volt az első pirosítóm, de óriásit csalódtam, utána 4 évig nem is használtam (aztán rátaláltam a Bourjois pirosítójára, ami 1000X jobb ennél). Sajnos nagyon erősen pigmentált, porzik rendesen és ha felkenem, nem egyenletes, pedig jó ecsetet használok. Olyan bohóc kinézetem lesz tőle. Túl sok, nagyon erős és egyáltalán nem minőségi. A műanyag dobozkáját meg nagyon nehéz felnyitni, kétszer be is szakadt miatta a körmöm, aztán meg a csomagolása esett szét. Nagy 0, ha lenne ilyen opció, egyetlen csillagocskát sem adnék neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Biu

2013. március 25.

Két árnyalat van meg, egy barackosabb, és egy igazi piros. Mindkettő elég pigmentált, kicsit porzanak, de szép eredményt lehet vele elérni, illetve jó alapozó fölött tart egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

kisbaby

2012. október 11.

Nekem nem vált be mert kemény nem porzik rendesen és amikor felviszem az arcomra gyakorlatilag alig lehet eldolgozni!:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

melange

2012. szeptember 10.

Én a Nyugati aluljáróban vettem úgy 600Ft-ért, az egyik kedvenc pirosítom, pedig akad jóval drágább is... Nagyon szép színe van enyhe fénnyel, kicsit porzik, de nem zavaróan, könnyű eldolgozni, szépségesen mutat a bőrön:) Csak lenne tartósabb kicsit,napközben azért kopik,frissíteni kell (kéne:))... -A csomagolása "kissé" olcsó és giccs, ill. nincs rajta összetevő lista...miaszösz?!- De még így is megéri, olyan jó ez a cucc:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

terke29

2012. július 30.

1 euro market-ban vettem,335ft-ért.Meglepően jól pigmentált,és könnyen eloszlatható.Nekem egy barackosabb árnyalat van,egész tartós.
Én kutyulós csaj vagyok,úgyhogy kipróbáltam szemre is,és ott is jó.Abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 30.