Miss Rose

Ár:   $2   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismaki, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   $2
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok
Kategória:   Sminkek szájra

Matt, hosszan tartó, vízálló ajakceruza és ajakrúzs.

8 árnyalatban kapható

VNikol

2020. február 28.

A #02 Sweet Girl árnyalat van meg. Az ára miatt gondoltam muszáj kipróbálnom, főleg, ha azt nézem,hogy egyben kapok egy ajakceruzát és egy ajakrúzst. Nagyon elégedett vagyok! Szuper tartós, szépen fed!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

pomme

2018. október 14.

Nagyon szuper termék! Nekem nagyon tetszik, hogy kemény és matt a szájceruza része, tökéletesen ki lehet vele színezni az ajkakat, a rúzs fele pedig csak egy árnyalatnyival krémesebb a mattnál - nem szárít, nem húz, viszont gyönyörűen pigmentált.
Most látom, hogy nekem is a Ruby Lush van meg, ahonnan én rendeltem, ott színhű volt a kép, pedig az én monitorom elég sokat torzít. Valóban egy visszafogottabb ciklámenes/fuksziás szín. Ez amit linkeltél Mildi, nagyon nem hasonlít sajnos :( Élőben is inkább ciklámenes a csomagolása, de nyilván erre már te is rájöttél :( Én innen rendeltem és nagyon sok vásárlói fotó is fent van, úgy talán még könnyebb választani:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

Mildi

2018. szeptember 14.

Az ebay-ről rendeltem, mert megtetszettek a színei, és mert praktikusnak tűnt. A ceruzája túl kemény és nem elég hegyes, ezért nem túl nagy élmény használni, és nem is lehet vele szép, pontos ívet húzni. A rúzs jó minőségűnek és megfelelően pigmentáltnak tűnik, és elég vékony is hogy szépen lehessen felkenni, azonban az a szín, amit én rendeltem, Ruby Lush, egyáltalán nem olyan az életben, mint a képen volt. A képen élénk mélyvörösnek tűnik, a valóságban inkább ciklámen, ami egyáltalán nem áll jól nekem. Sajnos kénytelen voltam elajándékozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

kismaki

2018. június 26.

Nagyon szeretem, az első olyan rúzs, amiből tervezem az egész színskálát beszerezni. Tartós, evés után is minimális kopás fedezhető fel, de szépen kopik és nem problémás az újrakenése sem. Tetszik, hogy ceruzával együtt van, így biztos nem kallódik el, vagy nem kell a megfelelő színeket vadásznom, hogy passzoljanak. Az ára külföldről rendelve is maximum 600 forint, ennyit bőven megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.