Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2015. június 12.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

48 csillogó színt tartalmazó paletta.

kolozsve

2018. január 14.

Én már majdnem egy éve vettem, és teljesen elégedett vagyok vele! Rengeteg gyönyörű szín, mindenki megtalálja a számára a legjobbat. Kicsit lehetne kevésbé csillogó, és picit tartósabb is, de ennyi pénzért szerintem nagyon megéri! Valakinek az illata fura, na rám ez sem igaz, igazából még tetszik is :).
Bulikhoz tökéletes, de a mindennapi smink visszafogottabb színei is benne vannak. Kis krémmel, primerrel nem potyog. És ami a legjobb, hogy annyi de annyi van benne, hogy nekem öt évig is simán elég lenne :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

AkInImOd

2015. június 12.

Valamikor 5-6 évvel ezelőtt kaptam ajándékba szüleimtől, és a mai napig meg van... Az összes szín csillog benne, de eléggé potyog. A krémes és a poros állag között van, talán ujjal a legérdemesebb felvinni és eldolgozni, nem ecsettel. Ez évig elő se vettem a színeseket, mert bázis nélkül nem elég erős a színük (csak a krém, barna, szürke és fekete színeket használtam belőle, ha csillogó alkalmi sminket akartam pár órára), illetve elég gyorsan kopik bázis és minden nélkül, azokkal viszont jól bírják és minden szín kirobban belőlük. Néhány árnyalat nagyon hasonló színvilágú a barnák között, ezekben viszont a csillám színe eltérő, így lehet inkább bronzosabb vagy inkább arany felé hajazó barna sminket is készíteni.

Akik szeretik a harsány, vad csillámló színeket, azok primerrel szuperül ki tudják használni ezt a palettát! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.