Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cilandi, Módosítva: 2013. február 27.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Professzionális 40 színű sminkpaletta, enyhén csillámos fedőréteggel, fényes, selymes, szaténos ragyogású merész, trendi színekkel.

Tina0014

2014. augusztus 15.

Az enyém 48 színű, de olyan itt nem volt, úgyhogy ide írom a véleményem. :) Nagyon régóta megvan, kb. 4-5 éve, igaz én csak akkor sminkelek, ha valamilyen rendezvényre megyek. Épp ezért tökéletes nekem, hogy mindegyik szín csillog, és külön szeretem, hogy enyhén nedves, így nagyon könnyű dolgozni vele, és ennek ellenére nem csomósodik össze. Extra tartós, egy átbulizott éjszaka után is ugyanolyan a smink, mint amikor elmentem otthonról. Van mindenféle drága szemhéjárnyalóm, de egyiket sem szeretem ennyire mint ezt, amit postaköltséggel együtt vettem annak idején 1500 Ft-ért. Szinte mindig ezt használom. Az én palettám színösszetételében a szürke, barna, kék, zöld, lila, rózsaszín árnyalatai vannak meg, tökéletes smiket lehet vele elkészíteni a számtalan árnyalat miatt. Sajnos egyszer leejtettem, a teteje letört, de így is visszazárható, a tükör épségben maradt, és csak egy szín tört ki belőle. Nem tudom, hogy meddig lesz még elég, de majd ha kezdek kifogyni bizonyos színekből, akkor mindenképpen be fogok szerezni egy újat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

GI85

2014. március 29.

Nagyon szeretem,nem pont ezek a színek vannak meg,amik a képen vannak. Pigmentált színek, tartósak. És nagyon nagyon olcsó. :) Egy idő után ketté tört a paletta, de nálam az összes eltörik valamiért. Csillámos, de vannak benne hétköznapra is alkalmas színek. Matt színekkel is lehet párosítani. Pereg-de nem túlságosan- felvitel közben,mint nálam minden. De smink végén letisztítom és kész. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

lovecosmetic

2013. december 11.

Tavaly vettem meg ezt a nagy palettát,mert már használtam miss rose palettát és nagyon megvagyok vele elégedve.Erősek a színek,tartósak és nagyon jól alkalmazható,akár hétköznapra akár buliba,mert szinte minden szín megtalálható benne.Csak a kreativitásra van bízva,melyik szint melyikkel kombinálod!Az ára kedvező volt 2500 Ft.Sokáig kitart,mert egy kevés is elég belőle a tökéletes fedés érdekében!Van,hogy lepereg belőle használat közben a szemem alá,de semmi gond,nem kell megijedni és újra alapozni.Miután le alapoztam az arcomat púderrel fixálom és a szemem alá jó sok púdert rakok,hogy ha le is hullik a szemhéjfestékből az arcomra,sminkelés után a púderecsettel egy könnyed mozdulattal,el is tüntetem :) és kész a profi smink :) Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Bolvarin

2013. október 30.

Nekem már 3 éve megvan a palettám, bár nem pont ezekkel a színekkel. Ár-érték aránya nagyon jónak mondható. Megfelelő szemhéjalapozóval egészen tartós, és könnyű vele dolgozni. Igazán mutatós sminket lehet vele készíteni amiatt, hogy egy színből több árnyalat is megtalálható a palettán. Mikor megvettem még nagyon tetszett, hogy minden szín csillogós, de mostanában nem használom sokat, jobban szeretem a matt festékeket. Alkalmi sminknek viszont tökéletes. Sminkelésnél picit potyog, én ecsettel szoktam felvinni, mert a hozzá csomagolt applikátor használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

kvitta.girl

2013. február 27.

Hát igen nekem ez a kategória már a túlpigmentált és csillogós:)
Egész tinikoromba ezen függtem,aztán rájöttem hogy nem egy hétköznapi sminket lehet velük készíteni.
Ma már csak ha bulizni megyek ami nem sűrű akkor használom, 21 évesen már a natúrabb színeket szeretem hétköznapra a szemhéjamra. Elég ha a szempillám feltűnő :
De 5 csillagot megérdemli mert:
1: 6 éven keresztül használtam
2: igen pigmentál mindegyik szín,a sárgától át a kéken mindegyik!
3. extra tartós,volt hogy aludtam és másnap is a helyén maradt teljesen érintetlenül
4: Sokáig elég és nem szárad be
5. Ára nagyon baráti azt hiszem a 40 -eset szoktam 1800 ft-ért venni, a 90 -es paletta is pl csak 3000 ft környékén van.
De amúgy kicsit porzik de ez könnyen korrigálható,buli sminkhez nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Hát igen nekem ez a kategória már a túlpigmentált és csillogós:)
De 5 csillagot megérdemli mert:
1: 6 éven keresztül használtam
2: igen pigmentál mindegyik szín,a sárgától át a kéken mindegyik!
4: Sokáig elég és nem szárad be
De amúgy kicsit porzik de ez könnyen korrigálható,buli sminkhez nagyon jó!