Miss Sporty

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kozmi2, Módosítva: 2020. március 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A felvitel és a száradás is 1-1 perc és legalább 5 napig tart.

19 árnyalatban kapható

350 Ft Miss Sporty 1 To Shine Körömlakk
Ár: 350 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel elsősorban Gödöllőn, de lehetőség van Budapesten az Örs vezér téren előre egyeztetett időpontban. Előreutalás esetén postázom is szívesen. Foxpost automatába, postán átvehető csomagként vagy MPL-el házhoz szállítással.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

CrazyHairDontCare

2020. november 26.

Az alábbi vélemények alapján, lehet, hogy csak az általam megvett 080-as levendula-lila árnyalattal vannak bajok. Csak 100 rétegben fed és emiatt kb a fél életem is eltelik mire megszárad. De legalább szépen, egyenletesen lehet vele dolgozni. Közepesen tartós nálam, kb 2-3 napig vállalhatóan néz ki (max. mikroszkopikus lepattogások). A színe viszont tökéletes, pontosan ezt kerestem a bolt polcán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

cremelin

2020. november 11.

Egész gyorsan szárad, laza a textúráa, könnyen felvihető. Itthoni és irodai teendők mellett nekem fedő- és alaplakkal simán elvan 5 napig, a széleken szokott lepattogni. Akciósan vettem 300-ért, teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

Andrea456

2020. szeptember 10.

Évek óta nagyon szeretem a Miss Sporty körömlakkjait, mert olcsóak és szépek a színeik. Most a dm webshopjában bukkantam egy limitált sorozatukra (csak a dm-ben kapható és külföldi városok nevét viseli), aminek darabja 399 Ft-ba kerül. Végül a 636-os Love In Paris mellett döntöttem. Egy rétegben nekem nem tetszenek a körömlakkok, szerintem úgy nem olyan tartósak, úgyhogy általában 2-3 réteget is felkenek. Tényleg gyorsan szárad, szuper az ecsete (nem állnak szerteszét a szálai), a színe a rózsaszín habkarikára emlékeztet, és fedőlakkal még fényesebb.*
Kedden lakkoztam ki a körmöm, azóta mosogattam párszor (igaz, csak apróságokat), de jól tartja magát, csak a egy-két körömvégen látszik egy pici kopás. Úgyhogy elégedett vagyok vele, és veszek még egy-kettőt ebből a sorozatból.
Korábban a 010-esekből vettem kettőt: a 8345-öst és a 8010-est. Azokat is nagyon szeretem, mindkettő világos szín, a második fényesebb, csillogósabb. Mindig jól jönnek, ha csak gyorsan ki akarom valamilyenre lakkozni a körmeim.

*Alap- és fedőlakként a Miss Sporty Nail Expert Glossyját használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

*Alap- és fedőlakként a Miss Sporty Nail Expert Glossyját használom.

hdori23

2020. július 4.

Nagyon szeretem, mert olcsó, szépen fed és sokáig fent is marad. A színei nekem nagyon tetszenek, általában 1 réteget használok rá pedig a márkától egy fedőlakk. Körülbelül 6-7 napig szép fényes,nem mattul és nem pattog le. Én ajánlani tudom csak aki nem szeretne sokat költeni körömlakkra de mégis a minőséget is figyelembe veszi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

HHH97

2020. június 21.

Akciósan vettem, rögtön 3 darabot is: kettő pirosas árnyalatot és egy nagyon halvány rózsaszínt. Az egyik piros, amit már használtam, nagyon szépen fog, elég belőle szinte egy réteg is, a rózsaszínből viszont 2-3 kell, hogy elérjem a kívánt hatást, akkor viszont gyönyörű fehéres púderszínű lesz. Olyan alaplakkra kenve, ami nekem bevált, sokáig bírja, pedig a fedőlakkot el is felejtettem rákenni. Ezért az árért, főleg akciósan, nekem bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

szdm84

2020. június 9.

Fedőlakként használom az Avon mark Satin Matte Electric dimond szín fölé. Nagyon szuper, visszafogottan csillogós hatása van így. Önmagában nem tetszik felkenve, de emiatt nem vonok le pontot. Ha nem mosogatok túl sokat, akkor 4-5 napig kibírja. Viszont nagyon gyorsan szárad, így kárpótol azért, hogy 4-5 naponta újra kell kenni.
Kb. 10 hónapja vettem, kb 10x használtam eddig, 3/4ig van még és nem csomósodott, nem száradt be. Az ecsetje az eddigi lakkjaim közül a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Kozmi2

2020. március 3.

Tényleg könnyen szárad és nagyon szép a színe, jól fed egy rétegben is, de egyáltalán nem tartós. A lábkörmömre kentem föl, ott ki szokott tartani 1 hétig is. Nem bírta a vizet, mikor fürödtem. Szerencsére ajándékba kaptam, nem kellett rá költenem. Sajnos így nem éri meg azt a 600 Ft-ot. El fogom használni, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.