Miss Sporty

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: piperepozitív, Módosítva: 2016. december 23.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Tökéletesen kiemelt és szétválasztott pillák, egyenletes felvitel a szempillák tövétől a végekig.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

germanberni

2019. november 18.

Tavaly vettem meg elsőnek, és azóta is töretlenül imádom!! A legjobb szempillaspirálom, ami valaha volt, nálam veri a Nyx-et is. Viszont már sehol sem találom, sem drogériában, sem nagyobb áruházban :( Kivonták volna a forgalomból?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Orsolya0719

2019. szeptember 1.

Szép tartást ad a szempilláknak, nem kenődik, és egész nap kitart. Lemosni kicsit nehézkes, azonban ár-érték arányban még így is kiváló. Egy hátránya, hogy csak nagyon ritkán találok a boltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Bettiikeee

2019. május 28.

Nagyon jo a kefe, szep ives, fekete pillaim lesznek tole
Eddigi legjobb spiralom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Nagyon jo a kefe, szep ives, fekete pillaim lesznek tole
Eddigi legjobb spiralom

Csipetke

2019. május 28.

Jutányos áron jutottam hozzá szerencsére. A keféje tetszik és könnyű használni ami felesleg rákerül, egész könnyen lelehet róla húzni. Szép hosszú fekete pillákat csinál. Egyetlen egy gondom van vele, hogy nehezen szárad és csíkoz a szemhéjamon. És napközben pereg is sajnos. Ezekért egy csillagot elveszek nekem ezek is fontos szempontok egy spirálnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Darky

2019. május 23.

Jó pár árkategóriájú szempillaspirállal volt már dolgom, de valahogy mindig visszatérek ehhez... Szerintem fedésben messzemenően felülmúlja drágább társait, ezért a naturális megjelenést preferálóknak nem biztos, hogy ez a legjobb választás... Számomra meg pont csodás, hogy: mélyfekete, hosszabbít, dúsít, drámai hatást tudok vele elérni! Pár használat után valóban oda kell figyelni, hogy elkerüljük a "pókláb-hatást", de ez kezelhető. Lemosáskor nem marad a vattakorongon a fél sor szempillám, könnyen beszerezhető az ismert drogériákban. Összesítve, jelenleg a piac (egyik) legjobb szempillaspirálja ár/érték arányban! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Lili2109

2019. január 20.

Ajándékba kaptam és imádom!!! Azt hiszem, ez az eddigi legjobb szempillaspirálom. Koromfekete, sűrű, ívelt és műszempillahatású pillákat eredményez!
A kefe jó nagy, és rengeteg festéket vesz fel de ez megoldható.
Nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

A kefe jó nagy, és rengeteg festéket vesz fel de ez megoldható.
Nagyon elégedett vagyok vele!

Anetta80

2018. december 1.

Kicsit nehéz vele dolgozni, összecsomósodik. Amúgy tényleg látványos pillákat csinál, de kell hozzá kézügyesség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

IzabellaTaylor

2018. szeptember 26.

Kedvenc szempillaspirálom, szépen fed és gyönyörű hosszú, szinte műszempilla hatást tud elérni vele az ember.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Betti1994

2018. július 31.

Leges legjobb szempillaspirál! Szinte műszempilla szerű pillákat varázsol!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 31.

Leges legjobb szempillaspirál! Szinte műszempilla szerű pillákat varázsol!

Orsi0401

2018. július 24.

Amennyiben valaki el tud vonatkoztatni attól, hogy nem a legcsillogóbb márkanév alatt futó és még csak nem is ezrekbe kerülő spirál, megtalálhatja a legjobb megoldást. Nagyon elégedett vagyok vele, évek óta használom a márka spiráljait. Eleinte kicsit sok festéket vesz fel a nagy kefe, de két mozdulattal lehúzható a felesleg, és ez nekem megéri azt a hatást, amit produkál. Nem tervezem, hogy drágábbra cserélem, mert egyik drágább spirálom sem teljesített még fele ennyire sem.

Up: Sokadikat veszem újra, ha szépen lehúzgálja az ember a felesleges festéket, még mindig ez az eddigi legjobban teljesítő spirálom, messziről is jól látható, sötét és sűrű szempillákat lehet vele gyártani ☺️ amennyiben az ember rájön a technikájára ☺️.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.