Miss Sporty

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Dicci

2020. október 14.

Az ecset része rossz, csíkoz. Múltkor beleraktam a színtelen Rimmel ecsetemet és jelentősen javított a problémán. Ha ezt cserélnék sokkal jobb lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

CupcakeQueen

2016. november 30.

Nem valami jó, száradás után is leszedi a lakkot, főleg a sötétebb színeket. Viszont cserébe gyorsan szárad és szép fényt ad. Volt már sokkal rosszabb fedőlakkom is, viszont sokkal jobb is, így közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

dizabella01

2016. június 11.

Az enyémnek kicsit eltérő a kinézete, de ugyanaz mindkettő a leírások alapján. 500 forint alatt vettem, nagyon jó alaplakk, igazán színtelen, nem kell különlegesen vigyázni hogy ne menjen a körömágyra. Fedőlakként is kiválóan teljesített, simám kibírt 1 hetet a lakkom, habar igaz az, hogy 3 naponta újra felkentem a fedőlakkot. Egyetlen problámám vele az, hogy irtó pici az ecsete, és ahhoz hogy 2 réteg lakkot befedhessek vele körülbelűl háromszor kellett belemártsam a lakkba, egymás után. Ezek ellenére egy szuper termék, praktikus is, hiszen 2 az 1-ben. Újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Tvylvis

2016. május 8.

Nem is emlékeztem, hogy van ilyenem, valahol a szekrény mélyén találtam. Ahogy már többen írták előttem, alaplakknak elmegy, fedőlakknak pocsék. Lassan szárad, nem lesz szép fényes, felkapja a színes lakkot. Továbbadtam, ennél sokkal jobb termékeket használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

amanda136

2016. április 20.

Alapozásra használom évek óta, a manikűröm alapdarabja. Már legalább 10 üveggel elhasználtam belőle. Olcsó, gyorsan szárad, könnyű a használata, és szépen megóvja a körmeimet a besárgulástól, a lakkjaimat pedig a lepattogástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

csibike100

2016. április 6.

Alaplakként bevált tartósabbá tette a manikűrömet, viszont fedőlakként nem az igazi, nincs meg az a fény, amit elvárnék és az ecsete sem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

Csipetke

2015. október 12.

Nekem nagyon tetszik a termék,alaplakknak is tökéletes,és nem utolsó sorban fedőlakknak is. Sokkal tartósabbak a lakkjaim.Árban is megfelelő szerintem.És tetszik,hogy mind a kettő egyszerre :)
Én már a második üveggel vettem belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

Én már a második üveggel vettem belőle.

bubita

2015. október 3.

3 éve vettem meg, még a mai napig a 4/5-e bent csücsül az üvegcsében. Nagyon nem jött be, alap- és fedőlakként használva tényleg mint egy matrica válik le a körmömről a manikűr, 1 NAP UTÁN!!! Borzalmasan rossz minőségű. És még szép csillogást sem ad a körmöknek, talán 2-3x használtam, aztán feladtam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

silver

2015. augusztus 21.

2015. 03. Alaplakként: vigyázni kell, hogy húzzuk le az ecsetet az üveg szélén, különben esélyes, hogy árvizet csinálunk a körömágynál
Fedőlakként: az előbbinek pontosan az ellentétét kell csinálni, árasszuk el a körmünket vele. (Ugyanis ha nem tocsog, és csak az ecsettel simogatjuk a színes lakkréteget, akkor kíméletlenül el fogja kenni, elszíneződik az ecset vége is) Lehet, hogy macerásan hangzik, de igazából nem az. Nagyon jól működik, szép fényes a végeredmény, tartósabbá is teszi a lakkozást, a lényeg az, hogy hagyjuk megszáradni a rétegeket. Ja, és végre egy olyan alap/fedőlakk, ami nem takony állagú. Nem utolsó sorban pedig olcsó. :) 5 csillag

2015. 08. Ok, visszavonom. Túl macerás. Túl sokszor fordult elő, hogy elkezdte feloldani a színes lakkot. Szerettem volna szeretni, de nem. Főleg, mióta kiárusításon megvettem a NYC Classy-Glassy nevű átlátszóját, rájöttem, hogy mennyire béna ez. 3 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

snowyfairy

2015. március 8.

Ha simán, önmagában tekintek erre a lakkra és nem fedő/alaplakként akkor csodás. Viszont a rendeltetésének nem megfelelő. Sajnos matricaként válik le más lakk használatával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.