Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, Módosítva: 2012. augusztus 5.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

7ot

2015. július 28.

Tényleg szép vonalat húz, de a tartóssága elég gyér. Az ecsetét én is használom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 28.

rizspufi

2015. július 11.

Imádtam, Ez volt az első szemhéjtusom. Szép vonalakat tudtam vele húzni, gyönyörű cicaszemet, tartós is. Azóta persze találtam jobbat, de kezdetben a célnak megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

szandiinagy

2014. december 22.

Imádtam, kár érte, hogy nem gyártják már. Az ecsetét még mindig használatom, az új fajta Miss Sportys szemhéjtushoz, szép vonalakat lehet vele húzni, jó minőségű az ecset anyaga, és emlékeim szerint sose volt problémám a tartósságával, na meg az állagával sem.
Az extra black volt meg belőle. Nem is egy alkalommal :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 22.

Az extra black volt meg belőle. Nem is egy alkalommal :)

Black Fairy

2014. július 19.

A fekete színű van meg...nekem nagyon nem tetszik az ecsete, a festék pedig szörnyen érdekes állagú, felvitel után kicsit olyan, mintha gumis lenne, és sajnos az én szemhéjamról elég gyorsan "legörög"...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

Nicole7

2013. április 20.

Nekem nagyon bejött, egy gyönyörű türkiz színem van belőle, mikor használom garantált, hogy megdicsérik. Könnyű felvinni és eléggé tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Lilu

2013. április 18.

Bedagadt tőle a szemem szóval gyorsan lemostam, de valami iszonyatosan fájt, egy napig nem láttam utána rendesen és folyamatosan könnyeztem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 18.

Ghanima

2012. december 27.

Nem vagyok teljesen profi sminkes, addig jó, amíg nem muszáj, ezt kísérleti jelleggel vettem. Használat során nem maszatolódik el hamar, de jól felvihető, a csillogós barnát használom (már amikor). Első próbálkozásra se rossz, bár az ecset tényleg nem tuti. Viszont lányok-asszonyok, legyünk kreatívak, én simán körömollóval megritkítottam az ecsetet és azóta remekül üzemel - ez egy megoldható probléma. Szemet nem irritál, pedig viszonylag nekem is érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

vandino

2012. október 8.

A fekete szörnyű, inkább szürke és nagyon nagyon gyorsan tönkremennt. A kék már egy fokkal jobb, élénk színe van és tartósságával sincs baj, de a fedése lehetne jobb annak is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

kisbaby

2012. október 1.

Nem tudom mi az oka de nekem sebesre marta a szempillám tövét első használatnál aztán meg fokozatosan elmúlt a seb, és használtam tovább mégsem akartam kidobni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Eszter0209

2012. szeptember 18.

Nekem egy fekete és egy kék színű van. Összességében korrekt kis termék, persze vannak nála mérföldekkel jobbak, de egynek megteszi. Az ecsetével tényleg kissé nehéz dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.