Miss Sporty

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2018. november 7.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Dúsító szempillaspirál, amely egy rétegben természetes hatású, több rétegben drámaian dús pillákat eredményez csomósodás nélkül.

Vikkkinca

2021. január 19.

Sajnos kicsit összeragasztja a pillákat,de 1-2 használat után már érzi az ember,hogy menni is az annyi...összességében- ennyi pénzért -jól teljesít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 19.

MissQuen

2020. október 28.

Nekem ez tuti főnyeremény. Tavaj jutottam hozzá Glamour napokon, de egyszerűen nem tudom szavakkal kifejezni, hogy mennyire jó ez a szempillaspirál. Dúsít, szépen íveli a pillákat, nem maszatol, tartós, nagy 12 ml-es kiszerepelés Azért vettem meg, mert ki akartam próbálni egy másikat, ugyanis van egy bevált márkám szempillaspirálból, de ez egyszerűen fantasztikus! Szóval Csajok! Ez egy hiper-szuper, ajánlom nektek is! Azt nem tudom, hogy most pl. lehet-e még kapni!

Maximálisan jár az 5 *
Termék kiváló, külseje pedig designos, szupcsi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Maximálisan jár az 5 *
Termék kiváló, külseje pedig designos, szupcsi!

vlilla93

2020. augusztus 29.

Nem ajánlom én sem ezt a szempillaspirált. Nagyon bajos felvinni, mert teljesen összeragadnak a szempillák és rengeteg festék kerül a szempillákra. Nagyon olcsó, de igaz a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve. Egyébként hosszú pillákat csinál, de nekem 1-2 óra múlva ha belekerül a szemembe a pislogás miatt, fáj, ég, bevörösödik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

anreni9

2020. augusztus 26.

Pocsék !! Senki meg ne vegye, a terméket nem kétlem, hogy jó, hiszen magam is miss sporty szempillaspirált használok, bár egy másik formulát, de ennek a keféje valami kriminális. Három csomóba ragasztja össze a szempilláimat, annyi festéket felvesz és szétszedni őket, gyakorlatilag lehetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

tátombák

2019. május 30.

Sürgős vásárlás volt, gyorsan kellett valami, de már az első használatkor megbántam. Aztán még egy teljes hónapon át vártam a csodára, hogy hátha jobb lesz, de nem lett.
Borzasztó híg, lassan szárad, a kefe sok festéket vesz fel. A szempilláimból 3 tincset csinál, nem hogy volument nem ad, hanem rosszabb, mint ha semmit nem kennék rájuk. Hiába van egy évtizednyi rutin a kezemben, vagy a kefe kent össze, vagy a hosszú száradási idő miatt pislogtam össze a sminkem.
Egy hónapnyi szenvedés után adtam tesómnak, neki több türelme van hozzá, de neki sem a kedvence.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

herczegno33

2018. november 10.

A DM- ben szereztem be. Vègre egy jó dúsító szempillaspirál, ami őrületes pillákat csinál, ès nem ragad össze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.