Miss Sporty

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2015. december 15.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

• 002 Pink Marshmallow
  • 003 Pop Rocks

Cremeviki

2017. június 4.

Nekem is a 002-es van, nagyon tetszik az árnyalat és hogy változatossá tesz egy sima egyszínű lakkot. Egy nagy hibája van, botrányosan nehéz lemosni. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Emett

2017. május 23.

a 002-es árnyalat van meg! Nagyon elégedett vagyok vele :) színes lakkon és a francia manikűrön is remekül mutat :) ár-arány értékben tökéletes, tartós is! annyi hátulütője van, h kb. 5x annyi időbe teleik lemosni, mint bármilyen más körömlakkot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Noah27

2017. január 9.

003-as van meg. Rossmanban vettem kiárusításkor kb 250ft-ért és szeretem. Igaz,hogy 2rétegben felkenve mutat jól,de viszonylag gyorsan szárad.
Külön díjazom,hogy többféle (hosszú,kerek,szabálytalan) alakú,méretű és színü elem van benne
Tökéletesen megàllja a helyét natúr vagy bmilyen színű lakkon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Tökéletesen megàllja a helyét natúr vagy bmilyen színű lakkon

Aquila

2016. december 12.

003-as Pop Rocks van meg. Maga az effect, amit ad a körömnek csodálatosan szép, viszont nagyon nehéz szépen eloszlatni az anyagot kevés "csillám" jön ki a sok átlátszó lakkal együtt, így viszont ha szép eredményt akarok akkor nagyon vastag lesz, szóval még küzdünk egy kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Kingucii

2016. november 15.

A 002 Pink Marshmallow van meg, de a többivel is szemeztem, gyönyőrű fedőlakk! Könnyen szárad, 4-5 napig kitart.Én 540 Ft-ért t vásároltam a Rossmannban.
A másik 2-t is tuti megvásárolom! Nem győzőm nézegetni a körmeimet.
Ezt a fedőlakkot egyébként a Miss sporty clubbing color 030-as árnyalatához vettem,remekül passzolnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

A másik 2-t is tuti megvásárolom! Nem győzőm nézegetni a körmeimet.

Denny

2016. október 8.

Nagyon jó kis fedőlakk! A 002-es árnyalat van meg, de lehet, hogy beszerzem mellé a többit is, mert nagyon tetszik! Egy rétegben nem túl látványos sajnos, nincs benne annyi csillám, két rétegben már mutatósabb. Nagyon gyorsan szárad is, az ecsettel is könnyű dolgozni, és simán kibír egy hetet. Volt, hogy másfél hétnél még fönnhagytam, mert nem túl szembetűnően kopott, csak akkor lehetett látni, ha direkt kereste az ember. 3 rétegben szerintem már rendes lakként is megállja a helyét, és egyszerűen lerobbanthatatlan! Szerintem kibírt volna 3 hetet biztosan, ha nem többet. De sosem derült ki, mert a másik lakk amivel használtam vállalhatatlanul lekopott. Mellesleg 3 réteg után nem leányálom lemosni, de nem is lehetetlen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

Titvog

2016. június 13.

Eddig nagyon tetszik, nekem a 002 Pink Marshmallow verzióban van meg, ami kellemes csajos, visszafogott. Látványos hatást viszont csak két réteggel lehet elérni, azt is ügyeskedve, mert kicsit több a körömlakk mint a glitter benne. Viszont nekem már két hete van fent a körmömön, és még mindig olyan állapotban van hogy ki merek lépni utcára, mert ez tipikusan olyan körömlakk, ami ha kopik nem túl szembetűnően teszi. Szóval árral és minőséggel meg vagyok elégedve, eddig 5*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

LunaFlor

2016. június 5.

A fekete-arany-rózsaszín csillámos verzió van meg, nagyon szerettem, egyszerre visszafogott és vagány, ezért nagy kedvencem - lett volna, ha a csillámokat nem Herkules munkáival egyenértékű lekaparni a körmömről. Ráadásul egy-két hónap után a csillámok leültek a tégely aljára és onnantól már nem volt olyan ütős. Ennek ellenére újra fogom venni, mert amikor még jó volt, és amikor rászántam magam a használatára a mellékhatások ellenére, nem győztem nézegetni a körmeimet. Többek között ezért is kap négyest. Ha kevésbé lenne ütős a látvány, csak hármast érdemelne. Tényleg átkozott nehéz leszedni azokat az amúgy elbűvölő csillámokat. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Tamara87

2016. május 15.

Az MS koromlakkok nagyon olcsok, es minosegesek. Vannak olyan jok, mint dragabb tarsaik. Leginkabb az 1 percen belul szaradokat szeretem.
001 es 002-m van ebbol a Candy tipusbol, szeretem oket! Nagyon vidam benyomast keltenek, es ha kopnak sem gaz, mert joforman csak a csillamok latszanak a kormon. 5/5 :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Kicsikini

2016. február 13.

A 002 Pink Marshmallow árnyalat van meg nekem. Ajándékba kaptam. Nagyon szeretem, fedőlakként használom, viszonylag elég tartós. Tetszenek benne a csillámok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.