Miss Sporty

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2015. június 30.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

FuegoFuego

2021. március 3.

Nekem a Smokey Rose van meg. A színek szépnek tűnnek, de felkenve elég halványak. A legvilágosabb színből semmi sem látszik, a legsötétebb már egész jó. Eldolgozni kissé nehéz. Tartóssága viszont meglepően jó, nekem szépen kibírta az egész napot, természetesen primerrel. Nem használom túl gyakran, mivel vannak jobb minőségű, pigmentáltabb szemhélypúdereim is.
Ja, és az applikátor... nos, azt egyeltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Ja, és az applikátor... nos, azt egyeltalán nem ajánlom.

Csokiskeksz

2021. január 20.

Nagyon szeretem ezt a kis szemhéjfesték palettát! 413 - 100% Golden árnyalatban kaptam ajándékba, és meglepően jól pigmentált, minden nap használható színek vannak benne. Véletlenül leejtettem egy pár hete, és két szín megsérült, de még így sincs szívem kidobni, annyira szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

zdoreebaba

2020. november 10.

Ajándékba kaptam a 415-ös Cool Unicorn árnyalatban. Fiatalos, kislányos, unikornis színek vannak a palettán, mint a fehér, a rózsaszín, a lila és a kék. Szép, akár hétköznapi sminket is lehet vele gyorsan és egyszerűen készíteni. Egymagukban, de akár kombinálva is nagyon jól használhatók. Pigmentáltsága egészen jó az árához viszonyítva, de valóban lehetnének egy fokkal intenzívebbek, tartósabbak. Hétköznapi gyors sminknek elfogadható kis paletta. A csillámok remekül feldobják az egészet! Nálam négyest megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Laramara

2019. január 11.

Nekem 403 Smoky Brown Eyes színben van meg, basic szemhélypúdernek elmegy, de nem elég intenzívek a színek, többször nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

AppleMaple

2018. december 10.

A 402 Smoky Green Eyes van meg, nem túl intenzivek a szinek, viszont ár/érték arányban mondhatni jó. Azt hozzáteszem, hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

jen0702

2018. november 17.

A 402-es kombináció van meg. A legvilágosabb színt leszámítva (nem igazán látszik) könnyen lehet vele dolgozni, elég pigmentált. Megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

krszt0303

2018. július 22.

Nekem a 408 as Smoky Rose van meg.Szép színek vannak benne,könnyű vele dolgozni.Olyan közepesen pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

tyukanyo

2018. június 21.

Kiárusításon vettem 450 ft ért a 406-os színkombicációt. A rózsaszín sajnos egyátalán nem rózsaszín, a narancs már jobban hasonlít felvitelkor az eredeti színéhez, a barnával nincs semmi bajom, és a fekete is inkább szürke. Az akciós árát megérte. Szemhéjalappal egész nap tart. Jól kombinálhatóak a színek egymással. Tökéletes nappali sminkhez.
Ujjal szoktam felvinni mert úgy látszódnak legjobban a színek a szememen. Próbáltam sminkecsettel és a benne lévő aplikátorral is, de úgy szinte semmi se látszódik meg. Szeretem használni, de nem hiszem hogy újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Diaaa

2018. február 12.

A világos és sötétszürke szín jól fog, de a feketével és a fehérrel nemnagyon tudok mit kezdeni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

lois

2018. január 30.

Alapozóval jó kis hétköznapi sminket lehet vele készíteni, a barna árnyalat van meg és csak egy színt nem tudok kihasználni belőle. Alapozó nélkül nekem sehogysem marad fenn, kopik és halvány, viszont az árához képest nem is voltak nagy elvárásaim. A csillogós fele highlighternek is nagyon beválik, szeretem. De nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.