Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csillagvirág, Módosítva: 2011. november 1.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

1 perc alatt szárad.

A széles ecset a köröm felületét akár egyetlen ecsetvonással befedi.

MargitSchwarz

2018. augusztus 16.

Nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Repedezni repedezett, csak nem volt túl esztétikus. Másik problémám, hogy hiába kentem rá átlátszó fedőréteget, nagyon hamar elkezdett lepattogni. Nagyjából már 10-12 óra elteltével. Végül nem használtam, és beszáradt. A színe mondjuk szép volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Nagyon gyenge példány,kár volt kiadni érte a pénzt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Nagyon gyenge példány,kár volt kiadni érte a pénzt...

AligatorBaby

2016. szeptember 15.

Nem vált be.. Nehéz volt eltalálni azt a mennyiséget, ahol szépen egyenletesen repedt még be, ha túl sokat kentem akkor max csak 2-3 repedés volt rajta, ha keveset akkor meg eltűnt az egész :D Lehet, hogy csak én voltam béna, de nekem nem jött be...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

lidocain

2015. november 15.

Szerintem amire kitalálták, arra tökéletes, nekem eddig nem sikerült olyan lakkot kennem alá, amin ne működött volna. Az tény, hogy elsőre nem olyan könnyű eltalálni a megfelelő mennyiséget és szép egyenletesen felvinni. (Azért mondjuk én nem vagyok különösebben ügyes, de még így is hamar belejöttem. ) Nekem két év után még mindig jó, nem száradt be vagy sűrűsödött használhatatlanná, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

ribizlizizi

2015. szeptember 17.

nekem nagyon hamar beszáradt és használhatatlanná vált, addig használtam párszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Shayono

2015. március 7.

Egy nagy vacarék....felvinni se lehet rendesen ...és csak várni lehet rá h repedezzen....sose fog....pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 7.

babia

2015. március 6.

Pár éve volt nagy divat, de amilyen gyorsan felkapták, úgy el is felejtődött.
Jó színkombinációval szép és mutatós volt valóban (piros alap, fekete repedezős), de sokan átestek a ló túloldalára (ocsmány zöld alap és hasonlóan ocsmány lila repedések).
Mostanában nem látom senkin, nem is bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Pár éve volt nagy divat, de amilyen gyorsan felkapták, úgy el is felejtődött.
Mostanában nem látom senkin, nem is bánom.

nagyerika28

2015. február 7.

Teljes pénzkidobás!Vékony rétegben nem történt semmi.Felkentem másik alkalommal vastagon, akkor meg olyan volt mintha egy ronda matt fekete lakkot használtam volna.Legközelebb csak vékony csíkokat kenek belőle és próbálok tigriscsíkos körmöt alkotni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Vikinca

2015. január 18.

Már az első használatkor se tudtam egy normális vékony réteget felvinni, sokat szerencsétlenkedtem vele. Sűrű és ragacsos is, nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Bourbon Queen

2014. december 13.

Jó sokáig próbálgattam és mostam le az elbénázott körömre festett "műveket", míg végre úgy repedezett, ahogy én szerettem volna :D Valóban, ahogy itt már írták is, el kell találni az arany középutat a mértéknél, és egy rétegnél több véletlenül se kerüljön rá. Nem sokszor használom, de ha ehhez van kedvem, akkor ez a termék megfelel hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.