Miss Sporty

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2018. február 6.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lenyűgöző felső réteg arany pelyhekkel. Őrült és merész effekt, amely nem hagyja, hogy a körmünk átlagosnak tűnjön. Tökéletes manikűr a szórakozásért.

4 árnyalatban kapható

BlutterflyGirl92

2021. január 14.

Én meg vagyok vele elégedve:) Nekem a kék van meg, fedőlakként használom 1-2 rétegben mikor hogy...
Szépen csillog és nekem külön tetszik hogy visszafogottabb.
Jó ár-értékarány! Újra vevős lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Szépen csillog és nekem külön tetszik hogy visszafogottabb.
Jó ár-értékarány! Újra vevős lesz.

Krisztaaaa231

2020. június 20.

Nagyon tetszik ahogy kis visszafogott rózsaszínes csillogók úsznak benne. Gyorsan szárad levegőn is, ha véknyan kenjük fel. Szeretem ezt a féle elegenciáját.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Kittyki

2019. június 17.

Télire vettem, kék színnel csodás havas összhetást lehet összehozni. Lassan kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

TheNancy07

2019. február 14.

A kék van meg belőle, az üvegben csodás. De tényleg, az a gyönyörű szín, amit akarok! De nem :( Ha 3 darab pehelyke kijön az üvegből, akkor sokat mondtam. Sajnálom, nagyon sajnálom. Talán lehet én is próbálkozok sötét lakkokkal, hogy arra milyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

random

2018. november 30.

a kék is meg a rózsaszín is megvan. nem tudom miért, de többet vártam tőle: az üvegben szép feltűnőnek tűnik, de a körmökre nem kerül olyan sűrűn a pelyhekből. ez maximum egy kis je ne sais pas, nem túl látványos. azért még kísérletezek vele egy kicsit, ha lesz időm.

p.s.: fekete lakkon egy réteg a kékből és egy réteg a rózsaszínből egész csini. kicsit olyan, mint egy nagyon mély tó, aminek az enykén fodrozódó felszínén tükröződnek a csillagok. vagy nemtudom. mindenesetre így még egy csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

RCC

2018. február 10.

030-as van meg amiben a rózsaszín pelyhek vannak. Üvegben nagyon szép, de felkenve nem igazán látszik. 2 rétegben szoktam felvinni nagyon sötét lakkokra (sötétlilára és feketére főleg), de annyira nem fogott meg. Még karácsony előtt vettem, azóta próbálkoztam vele többször is, de a leírásban szereplő "őrült és merész" effektel nem találkoztam.2 rétegben felvíve és természetes fényben szépek a rózsaszín kis pelyhek a sötét lakkon, de látványosabb eredményre számítottam. Száradás és tartósság átlagos, az ecset is a szokásos Miss Sportys, úgyhogy könnyen használható. Nem rossz, de nem egy nagy durranás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Lina14

2018. január 21.

nekem a 020 es 030 van meg
eleg szolidan csillognak, de eszrevehetoek, szepen fednek, viszonylag gyorsan is szaradnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

nekem a 020 es 030 van meg