Miss Sporty

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szalamander, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Dezodorok

"Ez az érzéki illat azonnal megragadja a figyelmet, a fejillatban szinte robbannak az olasz bergamott, áfonyás fehér tea és nektarin jegyek. A frissítő kezdet után előbukkannak a szívillat összetevői, a harangvirág és jázmin csábítanak. Az alapillatot a földes jegyek uralják, kasmír, pézsma és ámbra elringatják az érzékeket, olyan, mintha szeretőnk karja ölelne át."

szalamander

2016. április 5.

Az illata jellegtelen, kölniszerű, és hiába locsolom magamra, semmit nem érzek. Ilyet még a legócskább hamisítvány parfümöknél se tapasztaltam. Számomra teljes pénzkidobás.Tíz ml-t vettem 999 forintért, szerencsére hamar elfújkáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 5.