Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nitavondee, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Egyetlen vonás a tökéletes, hangsúlyos szemekért.

Kiszerelés: 3,5 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sailorluna

2018. augusztus 3.

nekem is az első tusom volt. : ) emlékszem, mennyit bénáztam vele, de a végére egészen beletanultam a használatába. olcsó volt, jó minőségű, erőteljes színnel. lassan száradt, az ecsetét nem szerettem, túl puha, könnyen elhajlik, és mindig összefestékezte a pilláimat, amit nagyon utáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

MsKors

2017. január 22.

Legelső tusom volt, ezzel bénáztam át egész délutánokat... Aztán rájöttem, hogy a filcesek sokkal inkább kezemre állnak, de mindig szép emlékként gondolok erre a termékre és a rengeteg szitkozódásra amikor nyolcadszor sem sikerült precízen tök egyformára a két szemem... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Cadaverous

2015. november 10.

A kedvenc tusom. Vele kezdtem, később kipróbáltam többet is, de végül visszatértem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

sabrirory

2015. július 29.

Ó nagyon imádom :) Egy barátnőm hagyományozta rám még pár hónapja... én gyönyörű vonalat tudok vele húzni, az ecsete nagyon jó és még nem folyt el a szememről soha. Mindenképpen 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

bamy

2015. július 29.

könnyű volt dolgozni vele, viszont nekem gyorsan berepedezett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

könnyű volt dolgozni vele, viszont nekem gyorsan berepedezett

kismadár

2014. szeptember 18.

Nem sokat használtam ezt a tust, mert nekem egy kicsit túl folyékony volt. Egyébként élénk fekete színű, viszonylag tartós és szép ívű vonalat lehet vele húzni, már akinek van elég kézügyessége... (nekem nem volt). :-) Az ára is elég jó, így tőlem négy csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

miss.vivien

2014. június 20.

Nekem is ez volt az első tusom, 15 évesen kaptam egyik barátnőmtől azt hiszem, aztán 16 éves koromig bontatlanul állt a fiókban. egyszer pont mentem bulizni, gondoltam kikenem magam vele...ahham, csak "tus-szűzként" nem igazán akart sikerülni...így mindig anyukám festett ki vele szépen:) szép emlék miatt kap 3 csillagot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

kalmaniki

2014. május 18.

Első szemhéjtusom volt, könnyű volt vele dolgozni a hosszúkás, precíz ecsetének köszönhetően, még kezdőként is, gyorsan száradt, élénk, fekete színe volt, a tartósság viszont nem volt az erőssége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

madaras

2014. május 10.

Már kb. egy éve keresem a boltokban,de sehol nem tudták hogy már nem gyártják. Nagyon precízen lehetett vele dolgozni, és az árához képest nagyon jó volt. Természetesen kivonták a forgalomból,ami az emberek többségénél bevált,miért is hagyták volna meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 10.

Mia26

2014. április 3.

Sajnálom,hogy nem gyártják.Könnyű volt vele dolgozni és gyönyörű vonalat lehetett
vele húzni.
A kis fiam 1-1,5 éves lehet mikor eltüntette szem elől. Azóta nem találtam meg"de még reménykedem".
:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

vele húzni.
:D