Miss Sporty

Ár:   650 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

A természetestől a feltűnőig mesésen dúsítja a szempillákat.

smilery.adri

2019. február 28.

Egyrészt szuperjó keféje van, nekem az ilyenek a kedvenceim: kicsi és sűrű, jól lehet vele dolgozni. Másrészt nagyon olcsó és praktikusan apró, szóval "szaladgálós" spirálnak tökéletes. A festék minősége ugyan hagy maga után kívánnivalót (kicsit sűrű és tapadós), de ebben az árkategóriában így is felülmúlta a várakozásaim.

Update: Persze ezt sem bírja a szemem, mint az összes többi értékelt spirál. Ettől függetlenül igaz, amit korábban írtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

fsanna

2018. augusztus 12.

Nem szoktam erősen szempillaspirálozni, úgyhogy elég, amit ez a termék "dob" a szempilláimon. Viszont könnyen csomósodik, ezért az egy pont levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

csboglarka88

2017. január 6.

Sokkal jobban összeragadnak tőle a szempilláim, mint kellene, sőt, el is nehezíti. Nagyon nem vált be, felbontás után olyan az állaga, mintha már a végét járná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

zsuzsu92

2016. május 9.

Csomósodik és a második réteg után nagyon "bogárláb-szerű",tuti nem veszem meg újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

foxinthebox

2016. április 16.

picit sok festéket vesz fel a kefe, de amúgy egész jó spirál, főleg ennyi pénzért. hosszít, picit dúsít, tartós, nem pereg napközben. a keféjét is nagyon szeretem. összességében 4 csillag, mert a lovely-val szebb eredményt tudok elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Ria13

2015. február 28.

Vicces, mert rengeteg méregdrága, ún. high-end-es szempillaspirál sem tud sokkal többet: főként a keferésze jött be nekem és a tartósságával sincs nagy baj.Néhány hét múlva azonban csomósodik és kuka...Talán ez az egyetlen tulajdonsága, amely a drágábbaktól megkülönböztetheti.Amúgy kifejezetten remek kis spirál...Akciósan, 550 Ft-ért vettem, bőven megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

amande

2015. február 23.

Eleve hosszú szempillám van, olcsó, takarékos, nem tudok rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Eleve hosszú szempillám van, olcsó, takarékos, nem tudok rosszat mondani róla.

Kiscsillag5

2013. december 23.

Sikerült akciósan beszereznem. Jó spirál. Két rétegben viszem fel, hosszú, ívelt szempillákat csinál. Van egy kis pókláb hatás, de engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.