Miss Sporty

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Bambuszkivonatot tartalmazó festék, amely minden szempillát elér, és akár 92%-kal hosszabbá teszi őket, a műszempilla-hatás érdekében.

sebojana

2021. február 27.

Azért vettem meg hónapokkal ezelőtt, mert épp kifogytam a szempillaspirálból és ezt találtam elsőre a drogériában.
Nagyon szépen szétválasztja a pilláimat, nem ragadnak össze, hosszabbítja is őket! Én egy- nagyon max. kettő rétegben használom, mert a természetesebb megjelenést szeretem, és mielőtt felvinném a pillákra a fölösleget leszedem a tubus tetejére, de erre tökéletes!
Nekem 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 27.

Nekem 5*

veniko12

2019. április 1.

Nagyon szeretem, viszont összeragadnak a szempilláim tőle, úgyhogy utána ki kell fésülnöm őket. Nem a legtartósabb, de nem is folyik le egyből. Egy olyan 3-4 órát kibír. Ár-érték arányba az egyik legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

alexandra06

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 10.

Egyszer gyorsan kellett egy szempillaspirál, akkor, abban a boltban olyat nem találtam ami épp elfogyott, úgyhogy úgy gondoltam ideje kipróbálni valami újat. Nem akartam 3-4 ezret költeni rá, így kerestem egy olcsó, de mégsem ilyen “nagyon gagyi” fajtát. Őszintén, nem mondom hogy a legeslegjobb szempillaspirál, de ár-érték arányban kiváló és szép pillákat lehet vele csinálni. Plusz pont még, hogy pontosan annyit vesz fel a keféje amennyi kell és gyönyörűen szétválasztja a pillákat, továbba lemosni is könnyű. Egyetlen hátránya, hogy elég könnyen lejön, illetve elkenődik. Sajnos ezért “csak” 4 csillag:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

waylinn

2018. április 3.

Imádom! Gyönyörűen szétválasztja és finoman fedi be a pilláimat. Könnyű lemosni, de nem kenődik el még melegben sem. Újra vevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Lisana

2017. október 7.

Nem jött be igazán a keféje, nem egyszerű vele dolgozni. Mindig felkenődik a szemhéjamra is, aztán simogatni kell lefelé fültisztító pálcikával... Nem csinál nagy hatást és hamar pereg is lefelé :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

mandelandi

2017. szeptember 11.

Nagyon természetes hatást kelt a pilláimon és nem ragasztja össze őket, nem tart egész nap tökéletesen de az árát teljesen megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

relaj

2017. május 22.

Sikerült két beépített szekrény közé beejtenem a kedvenc Lancome spirálomat és mivel aznap már semmi más nem volt nyitva, irány a Tesco, ahol csak ilyen márkájú spirált lehetett kapni. És mennyire örülök... Soha nem hittem volna, hogy egy ilyen olcsó termék ennyire szép és tartós eredményt produkál, maximimálisan elégedett vagyok vele. Eléggé meglepődtem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Jelizz

2017. május 3.

Nem ajultam el tole.... az egyetlen ekonye h olcso. Nagyon ossze ragasztja neha a szempillaimat es nem ad vlami extrat . Nem vennem ujra. 👎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

MrsWolf

2017. április 5.

Ez egy tök jó kis cucc :) SOS kellet vmi mascara, így ezt választottam, olcsó, jó, gondoltam. Így is lett. Picit persze ez is lekenődik a szemem alá fél nap után, de mivel még nem találkoztam olyannal, ami nem jött volna le egyáltalán, így ez is oké. Jó a keféje, nem büdös, könnyű használni, tartós, a nagy melegben, tűző napon is egész nap rajtam maradt. Nagyon pici kenődött le a szemem alá. Nem tökéletes, de nagyon jó, megéri az árát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

tátombák

2017. február 13.

Jónak nem jó, egy rétegben csak összefestékezi a pillákat, kell második réteg, hogy csináljon is valamit. Nem túl látványos, viszont jóó fekete, nekem nem pereg. Középkategóriás spirál, hétköznapokra jó, de ha nagyon meg akarok jelenni valahol, biztos nem érte nyúlok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.