Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: t.greti, Módosítva: 2012. április 22.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

emcuscicus666

2015. július 7.

Imadtam regen ezt a szempillaspiralt. :D Koleszos koromban nem mertem sok penz kozmetikumokra aldozni, a bulipenzemet meg vegkepp nem, szoval mindig ebbol az olcsobb markabol valasztottam.
14 eves koromban tette a dolgat, szep fekete volt a festeke, arra emlekszem, es ezt a csomagolast imadtam. :D
Persze utolag rajon az ember, hogy erdemesebb tobb penzt aldozni az ilyesmire, de szep emleknek megmarad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Bunnylove92

2014. január 30.

Háát, nálam ő elég gyenge, még kezdőként vettem, mert megtetszett, hogy olyan kis cuki rózsaszín, de elég póklábas pillákat csinál, nekem felejtős, gyenge 3as

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

kazlas

2012. augusztus 21.

Szerettem a keféjét, főleg a keskeny végét, mert maszatolás nélkül az orrom felőli kis pillákat is ki tudtam festeni vele :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

fatime

2012. április 23.

Szépen göndörít, de nagyon csomós lesz a szempillám tőle. Már amikor megvettem elég sűrű volt a festék. Többet nem veszem meg, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

t.greti

2012. április 13.

Megvettem, mert extra göndör szempillát ígért, és az ára sem volt vészes, azt hiszem 790 Ft volt. Az első sminkelés után 1-2 órával viszketni és szúrni kezdett a szemem. Először azt hittem csak fáradt vagyok, azért van ez az érzés. De nap végére már annyira szúrt, hogy le kellett mosnom a szempillaspirált. Ahogy lemostam, megszűnt a viszkető, szúró érzés. Másnap megint felkentem, és megint jelentkeztek a problémák. Aztán rájöttem, hogy allergiás vagyok a szempillaspirál valamelyik összetevőjére. Úgyhogy elajándékoztam.
Alapjában véve nem rossz termék, göndörít, ahogy ígéri. Ár-érték arány okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Alapjában véve nem rossz termék, göndörít, ahogy ígéri. Ár-érték arány okés.