Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2012. november 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Krémes állagának köszönhetően könnyen elfedi a pattanásokat és a bőrhibákat. Antioxidánsokat, C- és E-vitamint tartalmaz, melyek megvédik a bőrt a káros szabad gyököktől.

Kesudio

2017. január 13.

Pattanásokra, bőrhibákra nem próbáltam, szemem alá használtam, arra tökéletes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

kivike

2016. szeptember 4.

Csak pattanásokra használom, arra nagyon jó, szépen fed. Úgy tűnik, hogy a változókorral a pattanások is újra megjelentek :( Egyszer kipróbáltam szem alatti karikákra is, de nem tudtam szépen eldolgozni, ezért inkább hagytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Nikike29

2016. április 5.

Szem alatti karikákra vettem. Mikor kipróbáltam nagyon tetszett, jól elfedte, amit takargatni szeretnék :) de... aztán észrevettem, hogy csillog :( de miért csillog??? ááá annyira sajnálom, pedig jó kis termék lenne, de ezzel a csillogással nem tudok mit kezdeni. Szemhéjalapnak talán jó lesz...

Update
Kibékültem a csillogással, optikailag ez is hozzájárul a sötét karikák halványításához! Végülis szeretem, de így is csak 3*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

Update

bova

2016. március 16.

Nem olyan rossz termék, de van jobb. Egyrészt nekem ez a folyékony állag annyira nem jött be, nem fed annyira, mint kellene, másrészt pedig a színe sem stimmel. Szerintem túlságosan sárgás. Szem alatti karikák fedésére vásároltam, nem aratott osztatlan sikert, szerintem nem fogom újravásárolni. 2/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

torppicur3

2015. szeptember 25.

Ezt a korrektort mindig a táskában hordom és ha nap közben pl. orrfújás miatt kissé megkopott az alapozó, akkor teszek ebből egy-két pöttyöt. Nem mondom, hogy ez életem legjobb korrektora, de erre a célra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

kklaram

2015. szeptember 6.

Szeretem ezt a korrektort, teljesíti a feladatát, de általában egy másik korrektorral együtt szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

bianka66101

2015. április 22.

Nekem nagyon bevált. Jól elfedte a karikáimat is. Viszont az nem annyira tetszett benne hogy úgy lehetett észre venni hogy megromlott elkezdett csípni még ha a kezemre húztam vele egy csíkot akkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 22.

Eszter96

2015. február 2.

Tökéletesen elfedte a pattanásaimat és a lilás elszíneződéseket is a szemeim alatt. Újravenném,de sehol nem találom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Vivien1998

2014. december 10.

Életem legjobb korrektora! Fél évig használtam aztán egyszer el tűnt a polcokról:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 10.

fannisch

2014. november 10.

Pár napja vásároltam az essence után ezt a korrektort egy kiárusítás alkalmával dm-ben, 899 forintért. Gondoltam, jó kis termék lehet, a kezemen kipróbálva pedig még a színe is megfelelő volt, így boldogan vásároltam meg ezt.
Másnap reggel, mikor öröm volt felkelnem, hiszen végre kipróbálhatom az újoncot, sajnos nagyot csalódtam. Eddigi legrosszabb korrektorom, azt hiszem! Alig fed valamit, illetve a 001 light árnyalat is sárgásan mutatott az arcomon. Nem is beszélve az apró csillámokról, ami egyszerűen botrányossá tette az egészet. Minden mindegy alapon mégis felkentem egy kis adagot belőle, csak, hogy a kopását is megtapasztaljam. Itt sem vártam sok jót, hiszen foltokban kopott az egész. Biztos vagyok benne, hogy nem vásárolom újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 10.