Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

anna09

2015. augusztus 28.

Egy barátnőmtől kaptam ajándékba és nagyon meglepődtem, mennyire jó az árához képest! Volt már egészen drága szempilla spirálom is, de eddig egy sem produkált olyan hosszú és műszempilla hatású pillákat mint ez. Meg is vagyok lepődve, hogy nem látok sok jó véleményt róla itt a honlapon. Én mindenkinek ajánlom, legalább is nekem nagyon bevált! Fillérekbe kerül ráadásul a múltkor akciós volt, remélem nem azért mert kifutó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Effendigirl

2015. május 7.

Elfogyott a szempillaspirálom, és gondoltam, kipróbálok egy másikat, egy olcsóbbat a megszokott Maybelline helyett, de nem vált be. Olcsónak olcsó, de valahogy olyan vizes-folyós érzetű lesz a szempillámon a festék, mintha nem nagyon akarna megszáradni rajta (bár ezt több szempillaspirálnál is tapasztalom az első pár használatkor). Meg nem hosszítja és dúsítja úgy és annyira, amennyire a jól bevált szempillaspirál szokta, közel sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.