Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, Módosítva: 2011. december 31.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Csdana

2015. december 9.

Ez a spirálnak nevezhető valami kritikán aluli.. 1hónapot ha használtam de inkább kevesebbet mert beszáradt amilyen szempillákat meg csinált.. hát na minden volt az csak szempilla nem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 9.

henrietta93

2015. február 3.

szerintem széppillákat csinál,göndörít és dúsít is, bár kicsit összeragasztja a szempillákat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

jégvirág

2013. szeptember 26.

Ez szerintem egy borzalmas spirál. A szempillákat összecsomósítja, összeragasztja, egyáltalán nem íveli, emeli meg őket. PÉNZKIDOBÁS számomra. Vízállónak sem túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Barbadosz

2013. augusztus 7.

Én a nem vízálló változatot (fekete csomagolásút) használom és nagyon szeretem, mert tartós, kevésbé pereg, kevésbé kenődik, mint a korábban használt spiráljaim. Bár eleinte aggályaim voltak, mert nagyon csomósnak éreztem, de mikor megszárad szépen vastagítja, dúsítja a szempilláimat. Többen megdicsérték már őket, mikor ezzel a termékkel voltak kifestve. :) Biztos, hogy legközelebb is ilyet veszek. ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

cuni.geo

2013. március 4.

életem spirálja! fantasztikus. göndör, tényleg nagyon keszekusza pilláim vannak, és általában az a bajom a spirálokkal, hogy nem választanak szét, és az egyik részen már megfelelő mennyiségű anyag van, a másikon meg semmi.
az a spirál tökéletesen szétválasztja, inkább fésüli a pillákat.
újravásároltam kb egy hónapja és lassan be is szárad. pedig régebben 3-4hónap után is jó volt még. ismerőseim is kezdtek panaszkodni a márkára, csalódott vagyok. levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

az a spirál tökéletesen szétválasztja, inkább fésüli a pillákat.

B.Lilla

2013. január 3.

Nekem ez a fajta szempillaspirál jól bevált. Enyhén dúsít és szépen hosszabbít. A vízállóságának köszönhetően tartós, nem pereg le nem folyik el. És ez szerintem sokat számít főleg a nyári hőségben. Szóval megéri az árát érdemes kipróbálni csak ajánlani tudom. Egyedüli hátránya, hogy a keféje néha túl sok festéket visz fel. Bár én ezt megoldom egy régi szempillaspirálom kimosott, megszárított keféjével azzal jól el lehet oszlatni ha túl sok lett a festék.Megérdemli a négy csillagos értékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

szanii

2012. december 22.

használom már rég óta, most tartok kb a végénél,tehát hamarosan elfogy. az amúgy is nagyon hosszú pilláimat még dúsabbá, erőteljesebbé teszi, és nagyon szeretem:)
van, mikor kicsit ragad..de ezt is megtudom oldani..
újra nem veszem, kipróbálok egy másikat is, de ár/arány értékben is tökéletes :)
csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 22.

van, mikor kicsit ragad..de ezt is megtudom oldani..
csak ajánlani tudom.

Milus

2012. december 11.

Épp ilyet használok, de használtam már jobbat is. Nem vészes amúgy szerintem! Mondjuk én elég körültekintő vagyok ami a szempillaspirálokat illeti, mert a keféje nálam igen is számít. (Sosem bírtam pl. a fésűseket) Nekem az az egyik legfontosabb szempont, hogy nagy keféje legyen...A tartóssága viszont tényleg nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

CrazyKid

2012. október 28.

Nekem is a nem vízálló fajta volt meg.Imádtam a keféjét,olyan kis praktikus és könnyű volt felvinni.Nem maszatólódott,nem száradt be,kibírta a napot.Szépen hosszabbított és kicsit dúsított is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

doreen

2012. július 31.

Összeragasztotta a pilláimat, és estére lepergett, úgy néztem ki, mint egy pandamaci. Viszont tényleg vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 31.