Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vincze.vikis, Módosítva: 2014. március 27.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tartós színek, akár 7 napon át. A szélesebb kefe megkönnyíti a felvitelt, akár egy ecsetvonással befedve a köröm felületét.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nicy011

2017. december 28.

A nővérem rég nem használt körömlakkjai között találtam meg két színt ebből a márkából. A színek: 160 bordó, metálfény csillogással, 395 sötét mályva. Bár a mályva nagyon sötét, mégis közelebb áll a szívemhez, mint a metál színű lakk. Nagyon könnyű a felvitel, gyorsan szárad. Biztos vagyok benne, hogy több, mint 2 éve ezeket a lakkokat senki sem használta, mégsem száradtak be. Magamnak is beszerzek belőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

melcsi55555

2017. március 28.

Szép színek és szerintem tartósak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Szép színek és szerintem tartósak is.

CzFru

2017. január 20.

Szép színek, változó minőség...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Szép színek, változó minőség...

katpro

2016. december 26.

Régebben használtam ezeket a lakkokat.
Jó a fedése, szép színekben kapható. Tartósnak nem mondanám , pár nap múlva mindig lepattogzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Régebben használtam ezeket a lakkokat.

Vizililiom

2016. december 26.

7 napig nem tart az én körmeimen, de azért tartósnak mondható, nagyon szeretem ezeket a lakkokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

KuliKali

2016. május 19.

Régebben sokat használtam,jól fedett,de ez leginkább az árnyalattól függ,könnyen száradt,olcsó is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

ribizlizizi

2015. szeptember 17.

árnyalattól függött inkább, mennyi napig tartott ez a fajta körömlakk. Volt többfélém, szerettem, de azért 7 nap nem volt meg. A színük mindenesetre nagyon szép, de utáltam, hogy több réteg kellett mindig belőlük, hogy valahogy mutassanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Pingvinke

2015. április 7.

Szépen fed, de kell 2 réteg belőle. Nagyon jó az ecsete, nem csíkoz. Sokáig bírja és viszonylag gyorsan szárad

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 7.

medgirl

2015. április 5.

Nekem a 390-es árnyalat van meg már 3 éve és még mindig jó a lakk minősége. A szín csodaszép, az ecset is jó minőségű, könnyű vele dolgozni, nem úgy mint a többi Miss Sporty lakkom esetében. Eleinte 2 rétegben vittem fel a tökéletes fedéshez, viszont mivel lassan szárad mostanában 3 vékonyabb rétegben lakkozom ki a körmeim. Tartósságától én egyáltalán nem vagyok elájulva, talán 3 napot bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

Nicolett022

2015. március 16.

Egy sötét kék árnyalat van meg, és tényleg kibír akár egy hetet is nagyon minimális kopással. A színe nagyon tetszik, ez volt az első lakkom (azóta harmadjára vettem újra). Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 16.