Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2015. május 15.

Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

Egyesíti a rúzs pigmentáltságát és a szájfények csillogását

Evelyn31

2017. március 29.

Le volt árazva így vettem belőle egy gyönyörű Fuchsia színt.Hát valami eszméletlen színe van az ajkaimon! Könnyű a felvitele,nagyon szép pigmentált...egyszóval kellemesen csalódtam.Negatívuma,hogy nem csók álló stb....a tartósságáról,még nem tudok nyilatkozni mert kevés ideig volt rajtam,de jövök majd egy update-tel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

Unikornisc

2017. február 2.

Az illata igencsak érdekes, egy élénkebb rózsaszín árnyalatban vettem meg. A tartósságával nem igazán vagyok megelégedve. Az tűntfel hogy olyan furán ragad is, de ettől eltekintve a színe nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

EosLover

2017. február 1.

Barnás-lilás árnyalata van meg. Régen szerettem, de szerintem megromlott, fura szaga lett. Nem tartós, könnyen lejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

perlita14

2016. június 21.

Egy igen intenzív, lilás árnyalatot vettem meg és nagyon szeretem ezt a színt. Sűrű is és eddigi tulajdonságai nagyon is tetszenek, hibái viszont, hogy hamar eltűnik a számról és eléggé ragad.Úgyhogy nem rossz, de van hová fejlődni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

sarkanyandi

2016. január 22.

Kár hogy vibráló élénk színek vannak csak a matt árnyalatokban, mert csillámosat nem akarok. Ezért nem használom gyakran, de néha amikor olyan kedvem van, hát ez tényleg látszik! Igazán pigmentált, tart is, kár, hogy nem tudom sokszor hordani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

vzorka

2015. november 7.

Intenzív és tartós rúzsra vágytam. Na, ez az!!! Olyan érzés, mintha mattra száradna, mégis fényes az ajkakon. Ami nekem nagyon pozitív, hogy nem ragacsos, és nem csúszkál, mint egy szájfény. Egyáltalán nincs íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 7.

Charis

2015. június 29.

A legeslegjobb! Imádom. A 201-es Violet Cash színű van meg, ami szépséges lilás szín. Egy rétegben is gyönyörű, kettőben pedig fantasztikus, sőt ha még egy kis átlátszó szájfényt is teszünk rá, akkor aztán az egyik legfényesebb és legtartósabb terméket kapjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 29.