Miss Sporty

Ár:   599   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: amidala, Módosítva: 2015. január 15.

Ár:   599
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alapozó- és fedőlakk, ami tartóssá és fényessé teszi a manikűrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

barbonca

2020. április 24.

Akármilyen vékonyan kenem fel, megcsiszolgatott körömfelületre vagy normálisra, egyben le tudom húzni a felkent körömlakkal együtt. Katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Wee

2019. március 30.

Nekem évek óta megvan, és nem száradt be egyáltalán. Szóval naygon tartós, és hasznos akkor is ha valaki nem visel az év mindennapján körömlakkot és fél hogy beszáarad.(ez nem fog)

Én két réteg lakkra szoktam fedőlakként hasnzálni, nagyon jól védi az alatta lévő szines lakkréteget, és sokáig(akár 1 hétnél is tovább) bírja.
(igen csíkoz picit ha nagyon vékony az 1 réteg lakk ami alatta van és ha 2-3szor átmegyünk a színes rétegen. Amúgy megfelelően használva tökéletes)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Tmika

2018. június 8.

Főként alapnak használom, de ha sötétebb a lakk, akkor fedőnek is, különben mindent "összefirkálok". Eddig bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Cupcaketeam

2018. február 4.

Alaplakként tökéletes. Mindig ezt viszem föl a körömlakk alá nagyon bevállt. Elég gyorsan megszárad. Fedőlakként még nem próbáltam mert nem használok fedőlakkot. 💅 Az ecsete is szuper, könnyű vele dolgozni és egyenletesen felvinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Sz_Réka

2017. november 14.

Alaplakként használom, nekem nagyon bevált. Tartósabbá teszi a manikűrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Alaplakként használom, nekem nagyon bevált. Tartósabbá teszi a manikűrt.

Ciklon3

2017. augusztus 30.

Alaplakknak kiváló. Gyorsan szárad.
Fedőlakként valóban elmossa a színeket

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Alaplakknak kiváló. Gyorsan szárad.
Fedőlakként valóban elmossa a színeket

nicolekitti

2017. július 21.

A lakkot felszedi. Teljesen csíkos lesz a minta, nem szárad meg.. Nagyon nem vált be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Dea

2017. május 18.

Nagyon gyorsan szárad, szerintem segít a tartósságon, én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Nagyon gyorsan szárad, szerintem segít a tartósságon, én szeretem :)

LittleSpark

2016. december 26.

Hát.... Elsőre tényleg jónak tűnik, mert gyorsan szárad és szép fénye van. De akár alaplakknak akár fedőlakknak használom, rekordidő alatt elkezd pattogni... Szóval alig várom, hogy elfogyjon és vegyek valami normálisat mert ez sajnos nagyon nem állja meg a helyét. Legalább olcsó volt, 2 csillag jár mert legalább attól megvédi a körmeimet, hogy elszínezze a felette levő színes lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Niki019

2016. október 7.

Ez a lakk egyszerre áldás és átok!

Idáig csak fedőlakként használtam, és valóban szépen 'tartósít'. Napokkal tovább bírja a körmöm, és a fénye is tökéletes.

DE! olyan gyönyörűen tudja felszedni az alatta lévő lakkot, hogy az valami borzalmas .. akár 1 vagy 2 rétegnyi lakk van alatta, hiába várok amíg teljesen megszárad(nak), amint hozzá ér ennek az ecsete, már keni is el a lakkot. Kb mintha körömlakk lemosót vinnék fel ... csak úgy lehet elkerülni, ha nagy mennyiségű lakkot veszek fel az ecsettel, és rettentő óvatosan viszem fel úgy, hogy az ecset közvetlen ne érjen az előző lakkhoz ( ergo marha sokat kell felvinni a lakkból egy ecsetvonással ) :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Ez a lakk egyszerre áldás és átok!