Miss Sporty

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ritusss90, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömágybőr ápoló olaj

Sisszy

2017. április 18.

Konkrétan büdös. Így vettem, még nem volt előtte felbontva, de nagyon nincs jó illata. Túl híg, vizes állagú. A körömágybőrrel se tett semmi, ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Taxyora

2016. június 14.

Egész jó, csak kicsit híg és nálam nehezen szívódik be. Én arra használom, hogy ha kész a gél lakkom utána pár napig a körömágyamat kenegetem vele, mert az UV lámpától érzékeny és pirosas szokott lenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

sztimi

2016. május 26.

Nagyon szépen ápolja a körmömet, kb minden nap használom, mert nagyon száraz a kezem és hiába minden kézkrém, a körmeim köröli bőr eddig mindig száraz maradt, de ez az olaj teszi a dolgát. Olcsó is és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

halexa11

2015. november 23.

Nagyon szeretem. Szépen ápolja a kezem. A körmöm köré kenem, hogy a körömlakkot könnyebb legyen leszedni a bőrömről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

senskin

2015. augusztus 16.

Manikűrözés előtt ezzel kenem át a körmöm, mielőtt a szálkákat leszedem. Nekem bevált, szerintem jó kis termék, jó áron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

ritusss90

2015. április 16.

400ft volt a Rossmannba. Nem a legjobb, szerintem eleg hig. A celnak megfelel, mert nemsok gond van a koromagyborommel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.