Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. szeptember 5.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömápoló körömlakkok többféle árnyalatban, körömproblémától függően. Kálciummal egyenletessé teszik a körmök felszínét, UV-védelemmel és többféle ásványi anyaggal, kombinált vitaminokkal növelik a körmök ellenállóképességét a mindennapi igénybevétellel szemben.

Kiszerelés: 8ml

Kingucii

2016. március 3.

Amikor kicsit berepedezett a körmöm, el kedtem keresni erre a célra szánt lakkokat. A választásom a Miss Sporty Nail Expert 5in1-ra esett. Egy csodaszer! Tényleg mindenkinek ajánlom, egyenletes felszínűvé teszi a körmöm, továbbá fényesíti is. Hamar megszárad, én a körömlakk alá szoktam kenni így tartósabb a lakk színe.Egy ilyen termék sokáig kitart, kb egy hónapja vettem, sokszor használtam és még szinte tele van. Funkcióját tekintve 5*! Amit ír róla tényleg azt is csinálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

manimania

Korcsoport: < 18
2015. október 25.

Nekem 2 is megvan, az 5in1 csodaszer, jól terül rajta a lakk és több mint 7 napig tartóssá teszi az összes lakkot.
A körömrágás elleni anyumnak kellett, de megbántuk, mert nem tartós és mindent keserűvé tesz, ha pl a csokit lenyalod az ujjadról....meh

Az 5in1-et mindenkinek ajánlom, a rágás ellenit csak annak aki krónikus körömrágó.
Az 5in1 miatt 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. október 25.

Az 5in1 miatt 5*

pond

2015. október 6.

A körömrágás ellenit vettem meg. Nagyon rossz íze van, engem biztosan megakadályozna a körömrágásban, ami miatt mégsem használom az az, hogy az íze "átragad" a számra és néha még az ételekre is. :D Így inkább félreraktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

bettoo

2014. október 8.

Körömrágás ellenit vettem, Keserű íze van, nem rágtam a körmöm mikor használtam, de 2 naponta kellett kenni.
A problémám az volt, hogy rászoktam az ízére, és nem zavart, hogy kesernyés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

A problémám az volt, hogy rászoktam az ízére, és nem zavart, hogy kesernyés.

zsofitth

2014. március 31.

Nekem az a kicsit zöldes színű van meg és nagyon szeretem. Minden egyes körömlakkozás előtt felkenem, és nekem segített. Egy bajom van vele: nagyon hamar beszárad, de akkor is szeretni fogom, mert nekem még fehéríti is a körmöm. A DM-ben kb. 600Ft volt, amikor én vettem, és annyit tányleg megér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 31.

fuge7

2013. november 25.

A körömrágás ellenit vettem meg, az íze valóban rossz, de nem eléggé, így a körömrágás ellen annyira nem használ. Elég szolid és semleges látványra, 2-3 rétegben kell felkenni, hogy fényes hatást keltsen. Alapozóként néha használom, fedőlakként még nem próbáltam. Hát olyan közepes.........

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

KisKormos

2013. október 5.

Nekem eddig kétszer ezzel a körömrágás elleni lakkal sikerült leszoknom, eléggé hatásos. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Audi

2013. október 5.

csak egy átlátszó lakkért mentem be, és ez landolt a kosaramban ,később vettem észre hogy körömrágás elleni. ezzel szemben teszi a dolgát, mondjuk eddig se rágtam a körmöm, ha használom enni sem lesz kedvem. fogyókúrásoknak ajánlott ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 5.

arybaba2

2013. július 24.

Ma vettem meg 400 Ft-ért:D a Dmben.Az Essence 2 az1ben-ét akartam először megvenni,de az 600 Ft volt és írták KM-en,hogy fedőlakként nem valami jó.Ez pozitívabb volt:)Ha teszteltem írok.
Update:Eddig alaplakként használtam,annak jól teljesített:)
Update:Használtam fedőlakként is sajnos így már nem olyan jó.Apró buborékok jönnek ki a körömlakkon,rücskös lesz egy kicsit.Lovely-n és Essence-n is próbáltam.Sajnos szerintem nem lesz tartósabb az eredmény 2-3 nap után megkopik a lakk a végeknél. black_cico én is ezt tapasztaltam!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 24.

Update:Eddig alaplakként használtam,annak jól teljesített:)

nyrktlin

2013. július 9.

Egyszerű átlátszó lakknak vettem meg,később olvastam el,hogy körömrágás elleni. Borzasztó az íze,szóval nagyon jól teszi a feladatát. :D Szép fényt ad a körmöknek és elég tartós,ráadásul szupergyorsan meg is szárad. Az ára sem sok,pár száz forint,szóval szerintem megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 9.