Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2013. november 7.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Segít visszaállítani az elsárgult körmök egészséges, eredeti színét.

Kiszerelés: 8 ml

Bettina13

2017. március 22.

Régi lakkom volt, de emlékezetes maradt. Borzasztóan kiszárította a körmöm, fehéríteni nem fehérített, csak sok rétegben felkenve (akkor sem magát körmöt fehérítette, csak egy fehéresebb bevonatot képzett rajta). Majdnem egy hétig bírta, de nem tudtam megszeretni.
Kétszer próbálkoztam vele, aztán repült a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

Kétszer próbálkoztam vele, aztán repült a kukába.

Rrebeka

2014. december 16.

A Miss Sporty termékeket nem szeretem, szerintem gagyik, de ezt az egy lakkot már többször megvettem. Ha csak egy gyors manikűr fér bele, akkor ezt felkenem 1-2 rétegben és kész is van. Szép, jó állapotban lévő körmökön megállja a helyét magában is. Besárgult, elszíneződött körmök viszont nem ettől lesznek fehérek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 16.

B.Violetta

2014. október 24.

Én nagyon meg voltam vele elégedve!
Nem kopott, egy hétig is kibírta. Alaplakknak tökéletes volt számomra, az erős színű lakkok használatakor is védte a körmöm. Ezt onnan tudom, hogy kezdett lenőni a sárgaság amióta használtam, pedig rendszeresen lakkozok.
Sajnos elfogyott és hiába keresgélem Dm-ben, Rossmannban, nem találom sehol. Lehet, hogy már nem gyártják? :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Én nagyon meg voltam vele elégedve!

m-kati-89

2014. július 7.

Nekem semmi bajom ezzel a lakkal... Két rétegben kentem a körmeimre, természetesen fehérített rajtuk, szép fényt adott nekik, és kb. 1 hétig nem is kopott. Én 5*-ot adok neki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

0kosan

2014. január 14.

Büdös. Hamar besűrűsödik. Optikailag fehérít csak, sűrűsödés után pedig inkább még sárgít is, a köröm felszínét egyenetlenné, repedezetté teszi. Alapnak használtam ameddig tudtam, utána ment a kukába...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Lilla91

2014. január 8.

Ezt a lakkot komolyan senkinek nem tudom ajánlani. Kétszer kipróbáltam és ment a kukába. Az egy dolog hogy szinte semmit nem fehérített a körmömön (maximum 3 rétegben), de hogy egy nap után elkezdjen leválni azért már sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

x1342x

2013. november 21.

Ma vettem meg és ahogy hazajöttem fel is kentem, vastagabb rétegben érdekes, tejes színe van(mondjuk ez színes körömlakk alatt mindegy lehet), de mondhatom hogy tetszik.
Amit érdekesnek tartok az az, hogy olyan "félmattra" szárad... :)
A tartósságáról és a hatásról még nem tudok írni, majd jövök updatelni, addig öt csillag :)
Update: az öt csillag megy le háromra. Két napig volt a körmömön, addigra sikerült lefejtenem róla. Azonban az első- és egyben utolsó- használat után lemezesedett a körmöm, ami azt eredményezte hogy a hosszan és keservesen növesztett körmeimet le kellett nyírni. Nem mondom hogy ettől kezdett el, de nagyon valószínűtlen egybeesés lenne. Nem kockáztattam, túladtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Amit érdekesnek tartok az az, hogy olyan "félmattra" szárad... :)