Miss Sporty

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   8 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: zsuuuu27, Módosítva: 2018. május 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz

A Peel Off Base Coattal nincs szükség körömlakklemosóra.

1. lépés: Vigyen fel egy réteget a Peel Off Base Coat-ot, és hagyja megszáradni, amíg  átlátszó nem lesz.
2. lépés: Ezután alkalmazzon két réteg Funtasy holografikus körömlakkot.
3. lépés: Ha meg akarjuk változtatni a manikűrt, egyszerűen leválik!

Nanenn

2016. szeptember 26.

Ombre és water marble mintához szoktam használni a bőrre felkenve. Nekem tökéletesen egybe lejön, ha lehúzom a lakkal együtt. A száradási ideje tényleg nem a legjobb, de így is sok időt takarít meg azzal, hogy nem kell a lemosóval bajlódni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Felis81

2016. szeptember 16.

Nekem egyàltalàn nem jött be. Ha kenek a körmömre körömerősítőt, úgy összeèpül, hogy nem lehet csak lemosóval leszedni. A börömről se nagyon akar lejönni. Több ideig tart a levakaràsa, mintha a körömlakkot kellene leszednem. Ombre dìszítèshez szerettem volna hasznàlni, de akkor inkàbb a hobbiboltos mozaikragasztó :-) nyomdàzàsnàl pedig celluxal könnyen lejön a minta a bőrről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

kat11

2016. augusztus 28.

Glitteres körömlakk alá egy áldás ez a lakk. Ha az ember megtalálja a jó mennyiséget amit felken a körmére, tökéletesen le lehet húzni az egész lakkot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Dea

2016. július 26.

Update: A bőrre se a legjobb,(nyomdához meg ilyesmihez) vagy nem szárad meg, vagy ha vékony a réteg nem lehet lehúzni és úgy kell lekaparni a bőrről.

Alaplakként nem működik, mert van, hogy csak úgy magától leesik miatta a körömfestés, másra még tesztelgetem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

mhaci

2016. július 13.

Nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Alapként használva semmi hatását nem éreztem, abszolút nem tudtam vele lehúzni a felette lévő macerásan eltávolítható lakkot, végül csak körömlakklemosóval tudtam leszedni, mert ez semmit nem segített.
Nyomdázásnál még csak-csak használ valamit a köröm köré bőrre felvíve, de nekem ott se mindig válik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

bamy

2016. május 29.

csak nyomdázásra használom, hogy ne kelljen utána szenvednem a lemosással. Arra tökéletes, másra nem próbáltam. nyomdázáskor felkenem, megvárom amíg teljesen megszárad, nyomdázok a körmömre, majd eltávolítom a bőrömről ezt a réteget, úgy mint a körmös videókban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Szaszmancs

2016. május 4.

Én is nyomdázáskor használom a körmöm köré és erre a célra tökéletesen bevált, másra meg nem kell. Nagyon olcsó és jól használható alternatíva a drága liquid defenderekre. Ha nem változik az állaga az üveg vége felé, akkor jóban leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

kea

2016. március 22.

Megváltás a homoklakkok használatakor :) Még sosem húztam le, de simán le tudom mosni. Nem is értem, felejtem el mindig használni :D :D :D De tényleg! Ha nem felejtek el ezzel alapozni, simán lemoshatóak a homoklakkok. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 22.

silver

2016. március 17.

Majd' egy hónapos használat után végre rájöttem, mire emlékeztet ez a lehúzható alaplakk: állagában, szagában rettentően hasonlít az üvegmatrica-festékekre. Mondhatni meg vagyok róla győződve, hogy ez igazából tényleg üvegmatrica-festék.
...Igen, azt hiszem mind tudjuk, mi lesz ennek a vége
Most épp nincs itthon üvegmatrica-festék, de ami késik, nem múlik, hajlandó vagyok feláldozni az ujjaim körüli bőrt a tudomány oltárán!!4

Update: még annyit fűznék hozzá, hogy nyomdázáskor érdemes meleg helyiségben végezni a leszedését. Hideg hatására ugyanis, ill. ha túl sokáig hagyjuk száradni - egyszer este, nyitott ablaknál próbálkoztam ezzel - merevedik az állaga, és szakad/törik/felpöndörödik, ahelyett, hogy kényelmesen lehúzható lenne. :)
Nyomdázáshoz használom, egészben alaplakknak nem próbáltam. Elôször nehézkesen ment, de ahogy elôttem is írták, 1 közepes réteg elég, meg kell várni míg átlátszóra szárad, és lehet is nyomdázni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

...Igen, azt hiszem mind tudjuk, mi lesz ennek a vége

csillu

2016. február 3.

Én csak bőrre használom nyomdázáskor. Először egyáltalán nem boldogultam vele, nem tudtam, hogy milyen vastagon érdemes felvinni. Apró darabokban tudtam csak leszedni, vagy nem száradt meg, ha túl sokat kentem. Aztán eltelt egy kis idő, és újra elővettem, hogy hátha... és most csodásan működik. Egy közepes vastagságú réteget kenek a bőrömre, a lehető legközelebb a körömhöz. Amíg szárad az alap szín, kb addig megszárad ez is. Ilyenkor teljesen átlátszó lesz, mintha egy második bőr lenne. Nyomdázás után egyben le tudom húzni és alig kell korrigálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 3.

Szilikonok: PEG-12 Dimethicone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol