Miss Sporty

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   8 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: zsuuuu27, Módosítva: 2018. május 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz

A Peel Off Base Coattal nincs szükség körömlakklemosóra.

1. lépés: Vigyen fel egy réteget a Peel Off Base Coat-ot, és hagyja megszáradni, amíg  átlátszó nem lesz.
2. lépés: Ezután alkalmazzon két réteg Funtasy holografikus körömlakkot.
3. lépés: Ha meg akarjuk változtatni a manikűrt, egyszerűen leválik!

Sig

2015. december 29.

Megvettem, mert az itteni vélemények alapján nyomdázáshoz hasznos kiegészítő. Erre tökéletes, alapként 0 elvárással kipróbáltam, az eredmény siralmas. Nehéz eltalálni a megfelelő réteget, még véletlenül sem egy darabban jön le és akkor amikor ő akar :) Mivel nem vagyok egy glitter mániás engem ez nem zavar, tudtam mit kapok: egy jó ár-érték arányú liquid palisade cuccot nyomdázáshoz, gradienthez. Erre viszont nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

PalmaKamillaCserhati

2015. december 27.

Nagyon örültem, hogy jó áron hozzájutok egy olyan termékhez, ami nagyban elősegíti a csili-vili manikűr elkészítését...sajnos alig tudtam leszedni a körmömről, kis darabokban jött fel és az is nehézkesen, a semminél jobb, ennek ellenére egyszer használtam csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Bolvarin

2015. szeptember 27.

Eredetileg a köröm körüli bőr maszkolására vettem szivacsos átmenetnél, arra tökéletesen bevált.
Eredeti funkcióját viszont nem tölti be jól. Még aznap elkezd a köröm széleinél leválni, mikor felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Lina14

2015. augusztus 22.

a körömágyamra kenve könnyen lejön a színátmenet vagy a nyomda bőrre kerülő maradéka, sokkal kevesebbet kell takarítanom utána. körömre, glitteres lakk alá kenve viszont nem az igazi, alig lehet lekaparni, ha a szokásos( lakklemosóval átitatott vattakorongot pár percig rajta hagyom a lakkon) módszerrel csinálom, valamivel könnyebben lejön, de akkor meg minek kentem alá? az első módszerrel 5*, a második 2*, legyen 3*, pedig nagyon szeretem használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Bonnieoo7

2015. augusztus 21.

Oh, ez sajnos teljes pénzkidobás volt részemről!
Vettem hozzá egy csupacsillám matt lakkot és azt festettem a tetejére 2 rétegben. Mit mondjak? Semmit nem csináltam az esti buliig már mégis felvált valahogy több körmömön. Ha jól emlékszem, akkor leszedtem indulás előtt az összeset...könnyen lejött, ahogy ígérte. Ám sajnos ennyi előnye van csak. Akkor meg minek? Nem hiszem, hogy csak én nem tudom használni, hisz manikűrös vagyok, ennél bonyolultabb dolgokkal is megbirkózom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Oh, ez sajnos teljes pénzkidobás volt részemről!

Marcsi8909

2015. augusztus 5.

Ha a körömágyamra kenem, szépen lehúzható, de a körömre vastagon kell kenni, hogy tényleg le lehessen húzni, és akkor is inkább a Sand lakkokhoz jó. Elég sok glitteressel próbáltam, de a tapasztalat azt mondatja, hogy a legtöbbhöz nem jó, abszolút nem lehúzható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

viviennepunk

2015. augusztus 3.

A köröm körüli bőr maszkolására használom szivacsos átmenetnél és nyomdázásnál és arra tökéletesen megfelel ár-érték arányban. :)
A Kiesque Liquid Palisade (és a többi) meg tehet egy szívességet a csillagászati árával...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

vzorka

2015. július 20.

Nekem jól teljesít, eddig még nem vált le magától, viszont könnyen lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 20.

Nekem jól teljesít, eddig még nem vált le magától, viszont könnyen lejön.

bandita

2015. július 6.

Süniragasztó helyett használom ezt a lakkot, azaz szivaccsal vagy nyomdával készített manikűrök esetében ezzel kenem be a körömágyaimat, majd a munka végeztével maszatostul-mindenestül egyben lehúzom a bőrről a hártyafinom réteget.
Nem volt rossz a Süni sem, de ez a lakk könnyebben kezelhető. Gyorsabban szárad és az ecset már benne van! :)
Óriási találmány, és eredeti funkcióját tekintve se piskóta!
Egy napot biztosan kibír az a homoklakk, amit ennek a felületére kenünk, igaz, az eltávolítás apró darabokban, kapirgálással történik, de mégsem kell félóráig áztatni, majd újabb félóráig sikálni a csillámtengert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 6.

Óriási találmány, és eredeti funkcióját tekintve se piskóta!

googles

2015. július 1.

Nem tökéletes (vastagon kell kenni ahhoz, hogy működjön, és valóban nem jön le teljesen egyben egy köröm), de mégiscsak segítség, és működik, nekem legalábbis. Szerintem különösen hasznos erősebb színű lakkoknál, pld vérvörös, stb, amik amúgy néha nehezen moshatók le, órákig kell sikálni, és néha nyomokban megmaradnak, vagy ne adj isten megfogják a körmöt. Ilyenkor különösen jó, hogy van ilyen alap, amitől le lehet húzni a lakkot, nem kell szétkenni a körmön. Gyorsan megszárad, szóval szerintem praktikus találmány! Én ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 1.

Szilikonok: PEG-12 Dimethicone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol