Miss Sporty

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   8 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: zsuuuu27, Módosítva: 2018. május 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz

A Peel Off Base Coattal nincs szükség körömlakklemosóra.

1. lépés: Vigyen fel egy réteget a Peel Off Base Coat-ot, és hagyja megszáradni, amíg  átlátszó nem lesz.
2. lépés: Ezután alkalmazzon két réteg Funtasy holografikus körömlakkot.
3. lépés: Ha meg akarjuk változtatni a manikűrt, egyszerűen leválik!

PAncsi79

2015. július 1.

Nos, nem az eredeti funkciójának megfelelően használom, mivel én is a köröm körüli bőrre kenem, hogy könnyen el tudjam távolítani a bőrre került nyomdázólakkot.
A folyékony latexek ennél sokkal drágábban kaphatóak, holott erre a célra ez a kis cucc is tökéletesen megfelel! Miután kilakkoztam az alapszínnel a körmeim, felkenem ezt a bőrömre, majd jöhet is a nyomdázás. Főleg a sötétebb nyomdázólakkok használata után jön jól, hogy nem kell a körömágybőrt lakklemosóval "gyötörni", csak ezt egy mozdulattal lehúzni a bőrröl és volt, nincs a bőrömön minta. Könnyen lehúzható, egy rétegben elég felkenni.
Szuper találmány, amíg körömyomdázok (szóval kb életem végéig), ilyenem is lesz otthon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

Ciiska

2015. július 1.

Az eredeti funkcióját nálam sem tudja betartani, mert bár nem folyik szanaszét, és hamar megszárad, de akármilyen vastagságban kenem fel, képtelen egyben lejönni... Ezért csak 2 csillagot kap, hiszen ez lenne a fő profilja, hogy a felette levő lakkal együtt le tudjuk húzni teljes egészében, vagy esetleg 2-3 darabban. Viszont, ha a körömágybőrre kent teljesítményét kellene értékelnem, akkor 5-ös, ugyanis ha szivacsos technikát, ha nyomdázást alkalmazok, mindig szépen le tudom szedni, és védi a bőröm is a nyomdalakktól (vagy a sima lakktól), ami eléggé megkönnyíti és lerövidíti a lakkozás idejét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Opille

2015. április 27.

Nyomdázásnál kenem vele körbe a körmeimet és csak lehúzom mikor elkészültem, nagyon praktikus. Alaplakknak használva sajnos nem tart tovább egy max két napnál, ennyi a baj vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 27.

kvitta.girl

2015. április 27.

Tényleg betartja amit ígér nagyon szépen lejön matricába, de még is 1 pontot kap, mert az ember lehet telhetetlen, de nem arra vágyik hogy szinte éjjel kikeni a körmét és reggel mikor veszi fel a cipőjét már lejön 1 ujjról, utána 1-2 óra múlva meg az összes felpattogzott, kb 4 órát volt rajtam aztán az egész levált egybe, nevetséges.
Úgy vágtam ki a kukába mint annak a rendje, és nem a lakk volt a hibás mert egy bejáratott, jól ismert lakkal próbáltam ki.
Nem első csalódásom a márka iránt, egy jó ideig biztos hanyagolom mert már unom ezeket a játék termékeket amit piacra dobnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Audrey80

2015. március 22.

Leválik, de nem egyszerűen, ahogy ígérik, hanem egy rózsafa pálcikával kapargatva kb. 10 percen át. Nekem eléggé amortizálta is a pálcikát, szóval újat nem érdemes ehhez használni, inkább kidobás előttit. Tény, hogy volt, ahol majdnem egészben le tudtam szedni a lakkot, alányúlva a pálcikával, de ez annyira nem volt egyszerű. Homoklakkal nagyon tartós, ablakot is pucoltam előtte (csak egyet :), hátha jobban megindul a lakk, esetleg felválik a széle, de nem, nagyon tartóssá teszi a lakkot. Legközelebb csillámossal próbálom ki, ha azt könnyebben le lehet szedni ezzel az alappal, akkor felpontozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

Kay

2015. március 17.

Hát ez nagyon komoly! Felkentem délután, gyönyörű lett az egész, seperc alatt megszáradt minden, jóság volt. Majd az imént fürdésnél felgyűrődött az összes körmömön a lakk. De végülis tényleg le tudtam húzni egybe mindet, erre kap két csillagot :DD Arra számítottam, hogy esetleg nem működik, de arra nem, hogy túlpörög a kötelességtudata... Hát, az is igaz, hogy felkentem ezt, rá egy rendes lakkot és arra a csillámosat, talán legközelebb megpróbálom csak a csillámosat. Lehet ezt rontottam el. De ha zuhanyozni úgy se lehet vele, akkor nem sokat ér...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

borntobe

2015. március 12.

Egy szó: FFFFFFFFUUUUUUUU....a nem jön le fázisig el se jutottam, kezdjük ott, hogy nem marad fent. Felkentem. Szépen lefolyt mindenhol a körömágyamhoz. Jeee. Eltelik 10 perc...15...semmi változás. Belenyúltam véletlenül, és kb olyan volt, mint amikor felkentem. Plusz a lakás összes szöszét, macskaszőrét bevonzotta, pedig nem csináltam semmit, csak a laptopomon olvastam. Johhh, mossuk le, ez így nem lesz jó. A lakklemosóval érintkezve híg, csúszós takony állagot vett fel a cucc, kenődött mindenhova, a fél kezem ragadt, élmény volt, ki is dobtam. Ezerszer inkább a csiszatolás, mint ezzel szenvedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

svivko

2015. március 9.

Én lettem volna ennek a terméknek a legnagyobb imádója, ha működne. Vásárlás előtt (egyrészt itt Km-en olvastam a szuper jó véleményeket) majd habzó szájjal kerestem Google-n teszteket róla mindenki már a lakk életrajzi könyvét írta, épphogy nem avatták szentté. Erre tessék. Jövök én és a rhino körmeim, amiken alapjáraton nem feltétlen tartós minden lakk, hiszen hajlik - törik- lemezesedik. De ez! Jobban tartott kb mint az Nail Nurse alaplakkom. Ekkor kezdett gyanús lenni a dolog.
Első alkalomkor egy vékony rétegben alkalmaztam, de semmit nem sikerült mégcsak felkapirgálnom sem, szedhettem le a liguid sandet 10 körömről lakklemosóval. Mehh.... A hátam is libabőrös lesz ahogy rágondolok.
Aztán gondoltam üsse kő, két réteget írtak, biztos én voltam a balga. Ekkor már ügyeltem hogy a szélekre is bőőőven jusson. Rámentem 2 réteg OPI liquid sanddel, majd most egy 4-5 nap múlva (semmi kopás, repedezés, törés) nagy vidáman leültem hogy én most biza' lehúzom ezt a vignettát a körmömről. Nahh... Kapirgálhattam miliméterről miliméterre le az egészet. A gyűrűsujjamon olyan jól sikerült, hogy még a körmöm felső rétege is jött vele. (Y)
Egy jó ideig nem akarok még csak hallani sem erről az istentelenségről, se a folyékony homok lakkokról, hát még glitterekről. BLÖEEEE

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Hoagirl

2015. február 23.

Mostantól csillámpónihercegnővagyooooooooooooooook!!!!!! :D
Nem vagyok híve a rövid szöveges értékelésnek, de most csak annyit mondok: imádomimádomimádom!
<3 <3 <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 23.

Mostantól csillámpónihercegnővagyooooooooooooooook!!!!!! :D
<3 <3 <3

isobel

2015. február 14.

Nagyon jó kis cucc a csillámos lakkok alá. Egy rétegben szoktam felkenni, pár perc alatt átlátszóvá válik és akkor már lehet is rá lakkozni. Nagyon könnyen egyben le lehet húzni a lakkot amikor már ráuntunk. Mondjuk nekem két napnál nem bírta tovább mert sajnos nem tudom megállni hogy ne huzogassam le egészben a körmömről :)
Egészen biztosan újra veszem, mert végre nem kell évezredekig kínlódnom a csodacsillámos körömlakkokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

Szilikonok: PEG-12 Dimethicone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol