Miss Sporty

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   8 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: zsuuuu27, Módosítva: 2018. május 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz

A Peel Off Base Coattal nincs szükség körömlakklemosóra.

1. lépés: Vigyen fel egy réteget a Peel Off Base Coat-ot, és hagyja megszáradni, amíg  átlátszó nem lesz.
2. lépés: Ezután alkalmazzon két réteg Funtasy holografikus körömlakkot.
3. lépés: Ha meg akarjuk változtatni a manikűrt, egyszerűen leválik!

nemesfalvi.adel

2015. január 25.

Nagyon durva hogy már ilyen dolgokat is kitalálnak. Amúgy az ötlet tényleg nagyon remek, mivel én is gyakran szembesülök azzal, hogy lakkozáskor a csodás csupa-csillám lakkot inkább visszarakom a dobozba, mert nem akarok lemosáskor fél liter acetont és egy csomag vattát elhasználni. Egy vastag réteget kentem fel, ami kb 10 perc alatt átlátszóra száradt. Leszedéskor nekem nem sikerült egyben lehúznom, de a rózsapálcával 'levakargatás' még mindig jobb mint az acetonnal szétáztatás. Szerintem a célnak bőven megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Myra142

2015. január 18.

Eddig egyszer próbáltam egy csillogós homoklakkal, és bár nem egyben jött le, könnyebb volt levakarászni mint a vattapamacsot szétszöszölni vele :-D Nekem több napig is bírta, talán az egyik körmöm végén volt egy kis kopás, de nem emlékszem, hogy az később keletkezett-e vagy festés után. Mindenképpen használni fogom a csillámos/homok lakkok alá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

judit.krasznai

2014. december 30.

Nem bírja a körmöm a lemosót, úgyhogy nekem ez a cucc azt jelenti, hogy mégis lakkozhatom a körmömet. Ezek után semmit nem von le a számomra, hogy csak egy átlag napot bírt ki (főzéssel, stb), mert a semmihez képest ez is rengeteg! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

Nera

2014. december 29.

Egy közepes rétegben nagyon jól használható, nem kell lemosni, szinte egészben jönnek le a lakkdarabok. Csillámos lakk alatt nagyon jó. Szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

lianex

2014. december 29.

Szeretem a csillámos lakkokat, ezért amikor megláttam a drogéria polcán ezt a terméket, rögtön megvettem. Az ünnepek alatt volt időm próbálgatni, többször is nekifutottam a dolognak.
Elsőre fogtam az összes "problémás" lakkomat (csillámos, csillámos homok, sötét), és az volt a cél, hogy az összes körmömre különbözőt pingáljak. Az alapot viszonylag vastagon vittem fel, kb. 15 perc alatt száradt áttetszőre. Ezután jöttek a mindenféle lakkok két rétegben. Az alap ettől kissé visszapuhult (van ilyen szó?) és talán kicsit lassabban száradt az egész a szokásosnál, de nem volt vészes. Hajtott a kíváncsiság, így ahogy megszáradt, elkezdtem leszedni az egészet. Matricaszerűen, viszonylag egyben lejött az összes, a körmömön csak ott maradt nyom, ahol félrement egy kicsit a festés.
Ezután ki akartam próbálni, hogy mennyire tartós, így újra felkentem, ezúttal sima fekete lakkal. Ekkor tűnt fel, hogy ha nem elég egyenletes az alap (márpedig nem könnyű szépen teríteni), akkor átüt az egyenetlenség. Csillámos lakknál ez nem látszott. Viszont még aznap este sikerült lezúznom az egyik ujjamon, majd később egy másikon is, és nem csináltam semmi különöset, így mondhatom, hogy viszonylag könnyen sérül.
Összességében nem rossz termék, pl. egy extrém ünnepi/buli manikűrhöz tök jó (leszeded a sminkkel együtt, és kész), de simán hétköznapra nem fogom használni. A nagyon csillámos lakkoknál marad a jól bevált módszer, lemosás előtt rákenek egy réteg akármilyen, régi lakkot, az egy-két perc alatt feloldja annyira, hogy könnyen le lehet törölni az egészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 29.

Kodi

2014. december 23.

Érdemesebb egy vastagabb réteget kenni belőle, ami ugyan lassabban kb 10. perc alatt szárad áttetszőre, de könnyebb lesz az eltávolítás. A köröm végét hüvelykujjal megfeszítve szépen el kezd válni és le lehet húzni, de sok esetben azonban a körömvégnél megakad a dolog és az ott fennmaradó lakkot csak rózsafapálcikával (essence) tudtam eltávolítani, vagy inkább levésni. Könnyebb eltávolítást vártam, de összességében használható cucc, bizonyos glitteres lakkcsodákat - amelyeket már régen a fiók mélyére száműztem, mert egyszerűen már nem tudtam bevállalni az eltávolítással járó macerát - ezáltal újra használni tudok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 23.

Szilikonok: PEG-12 Dimethicone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol