Miss Sporty

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. február 2.

Kiszerelés:   9,4 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Hosszantartó préselt púder. Tökéletesen matt végeredmény,ami több mint 10 órán át tart. Könnyed felvitel és kényelmes viselet. Önmagában való viseletre vagy smink fölé.

jnrita95

2019. november 12.

Legvilágosabb színe is írtó sötét a fehér bőrömhöz, télen egyszerűen lehetetlen használni. Nyáron, barnulás után el tudom használni szépen lassan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

brigditd

2019. március 30.

Borzalmas első púderem volt tini koromba fura a színe nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Borzalmas első púderem volt tini koromba fura a színe nem ajánlom senkinek.

pcsengi99

2019. március 15.

Hivatalos narancs lettem tole.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Hivatalos narancs lettem tole.

bri16

2018. október 29.

Rossz az állaga, rosszak a színek, nem lehet megfelelően felvinni az arcra. Természetellenes hatást ad. Elnehezíti a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

hofeherkivi

2018. július 24.

Rettenetes, a legvilágosabb árnyalat is kb bronzosítónak ha jó, de ha ezt nem is nézzük, akkor is az arcom olyan porosnak tűnik tőle, mint a nagymamám könyvespolca...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

lantika1108

2017. november 4.

Bronzosítónak jó. Ha elfogy inkább egy átlátszó púderre (nem feltétlen miss sporty) ruházok be inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

lenizsu

2017. október 28.

Kontúrként használom és arra a célra abszolút bevált termék. Egész nap a helyén marad és egyáltalán nem sárga vagy piszkos hatású a bőrömön. Mivel a levilágosabb árnyalat túl sötét számomra, ezért nem tudok nyilatkozni arról, hogy púderként mennyire állja meg a helyét vagy megállja-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

Sipor

2016. december 24.

A legvilágosabb (!!) árnyalat is nagyon sötét az én bőrömön. Azonnal le kellett mosnom, mert nagyon sötét, így a mattító, bőrhibákat elfedő hatásáról nem tudok beszámolni.
Pénzkidobás volt, pedig a legvilágosabb árnyalat mindig jó szokott lenni nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Pénzkidobás volt, pedig a legvilágosabb árnyalat mindig jó szokott lenni nekem.

Skylar19

2016. március 9.

Eredetileg a Max Factor Creme Puff púdert szoktam használni, a Truly Fair árnyalatot. Az egyetlen baj a Max Factor-ral az ára.(2800 Ft körül van) Azt terveztem újravenni ennek ellenére, de sajnos megpillantottam ezt, és ott hirtelen úgy gondoltam hogy miért is ne lehetne jó? Hát ezért: a világosabbik árnyalatnak is olyan sárgarépa színe van hogy csak na... két árnyalat van összesen, abba nem is merek belegondolni hogy a sötétebbnek vajon milyen színe van. o.O Azt már meg sem tudom mondani hogy púderként hogy funkcionál, mert csak egyszer próbáltam, de az is sok volt. Mérges vagyok magamra mert az üzletben is néztem a színét, de valahogy ott nem tűnt rossznak... Leginkább az ára miatt vettem ezt, de azóta már megbántam. Hiába "spóroltam" 2000 Ft-ot azzal, hogy ezt vettem, ha egyszer ezt nem tudom használni, ergo vehetem meg a Max Factort. Spórolás helyett még többet is költöttem a púder témára, mint kéne..xd
Komolyan nem értem hogy gondolták ezt a sárga színt mint világosabbik árnyalat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 9.

KuliKali

2016. január 17.

Először furcsának tűnt,azt hittem ez is a miss sporty so matte púderja,de nem.Ez egy teljesen más termék,sehol nem találom a neten,egyébként Dm-ben vettem.Jól fed,könnyed,de vigyázni kell a túladagolással:könnyen barbie baba-fejet kaphatunk,ha sokat viszünk fel.Egyébként a 001-es Light árnyalat van meg,ami nem egészen Light...Hófehérkék ne vegyétek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.