Miss Sporty

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2016. február 2.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Krémesen puha kohl kajal szemhéj ceruza. A krémes, mégis tömör festékrúd kicsavarható a tubusból.

Judy1

2019. november 18.

Egyáltalán nem tartós. 1-2 óra után elillan. Én csak tusvonal húzására használtam, emiatt is vettem, erre egyáltalán nem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

betyusz123

2018. augusztus 15.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Kezdetben nagyon szerettem, aztán ez a lelkesedés alábbhagyott. Valóban nem könnyű vele vékony vonalat húzni, kicsit trükközni kell a szép végeredményért és az intenzív fekete szín (001 DARKNESS) is csak többszöri áthúzás után elérhető el. Tartósságát tekintve nem a legjobb és könnyen elkenődik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

csevi22

2017. október 15.

Én a 003-as Luminous Beige árnyalatban vettem meg, enyhén gyöngyházfényű. Arra a célra, amire én vettem, tökéletesen megfelel (vízvonalat kihúzni). Viszont viszonylag gyorsan lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Unix

2017. augusztus 3.

Nem olyan szép fekete színe van mint számítottam rá ezért kicsit csalódottam benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

klidi

2017. február 4.

A 004es zöld árnyalatot vettem, mert a boltban tökéletesnek tűnt az állaga, az árnyalata és a csillogása. Otthon felkenve viszont kiderült, hogy borzalmasan maszatolódik, 1-2 óra után úgy nézek ki, mint aki most ébredt, gyakorlatilag használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Aquila

2016. október 15.

Szintén a 003 Luminous beige árnyalatot vettem meg, bár én nem highlighter-nek szánom, hanem arra, hogy a vízvonalon használjam, ezzel pedig természetesebbé téve a hétköznapi sminkemet. Viszont az enyémben semmilyen csillám nincs és jól maszatolható. Pigmentáció terén, mivel ez egy nude szín én nem érzek gondot, viszont a kopása az eléggé gyors, így mindig kéznél van. Egynek jó volt, de nem biztos hogy újra veszem, keresem inkább tovább az igazit. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

szaboszilvia28

2016. július 14.

Valóban nem lehet vele vékonyan rajzolni és nem is igazán fekete az a fekete... De tartós, könnyű használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Ohlala

2016. július 2.

A 003-as Luminous Beige árnyalatot vettem meg ebből a szemceruzából. Szerettem volna venni valamit, amit highlighter cezuraként tudok használni és a boltban ez tűnt a legalkalmasabbnak. Itthon azonban szomorúan láttam, hogy ez túl sok csillámot tartalmaz ahhoz, hogy természetesen beleolvadjon a hétköznapi sminkbe. Leginkább csak a belső szemzugba használom hétvégente, esetleg nagyon óvatosan az arccsontomra viszek fel belőle. Ami viszont megint nagy csalódás volt, hogy nehezen lehet szépen elmaszatolni. Így nálam egy erős közepes ez a termék. Nem rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

csibike100

2016. május 20.

001 Darkness: Valóban nem elég pigmentált, ami miatt egy kicsit csalódott vagyok, de a tartóssága kárpótol. Az én szememen szinte semmilyen szemceruza nem marad fent 1 óránál tovább, ez a termék, viszont kb. 5 óra elteltével kezdett el kopni. Vékony vonalat valóban nem lehet vele húzni, de nem is erre vettem, én alapként, elsatírozva vagy a vízvonalban használom. A csomagolás egyszerű és praktikus (bár nekem legelőször meggyűlt a bajom vele, mivel nem csavartam a kupakját, csak le akartam húzni róla, na de mindegy :D ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Bebek

2016. március 24.

Nem elég fekete. Inkább szürke. Vékony vonalat valóban képtelenség vele húzni.... Nem is tudom miért vettem meg, mert az egész szemhéjamat nem szeretném feketére , vagyis szürkére mázolni. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.