Miss Sporty

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: savanyúcukor, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Akár 10x dúsabb és 80%-kal íveltebb pillákat biztosít a maxi kefének köszönhetően. Kollagénnel táplálja a szempillákat.

Kiszerelés: 7 ml

Mildi

2016. július 22.

Azt hiszem, 700 Ft-ért vettem a Rossmannban, ahol akciós volt. Abszolút elégedett vagyok vele, kicsi és megfelelő formájú a keféje, könnyű vele dolgozni, tartós az eredmény és könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

szabina9

2016. május 12.

Borzalmas. Túlságosan folyékony, csomósít és egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

Borzalmas. Túlságosan folyékony, csomósít és egyáltalán nem tartós.

AmberGrace

2015. november 24.

Évekig csak ezt használtam, és azt hittem a legjobb szempillaspirál, de miután kipróbáltam mást sosem tudnám ezt újravenni. Csomósít. Nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Noxika

2015. július 31.

Abszolút kedvenc, "újravevős". Dúsabbak, hosszabbak lesznek tőle a pilláim, a nap végére nem kenődik el, nem hagy foltot a szemhéjon. Azért is szeretem, mert átlagos szemfesték lemosókkal is könnyű eltávolítani. Az ára is tök jó (akciósan 750 Ft-ért vettem, amúgy azt hiszem 1000 Ft szokott lenni.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

nkltt13

2015. május 12.

Nem rossz....a keféje tök jó szerintem, de eléggé csomós lesz a pillákon, pedig próbálom óvatosba felvinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Blackie

2015. április 19.

Túl hamar beszáradt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 19.

Túl hamar beszáradt...

Black Fairy

2014. július 23.

Én nem éreztem a csodát...
Nem rossz, nem rossz, de teljesen átlagos kis spirál...egészen okés termék, nekem nem volt gondom a felvitellel, se a fedésével, se póklábakkal és egészen megéri az árát...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 23.

Én nem éreztem a csodát...

DNBianka

2014. július 23.

Jó szemspirál,tetszik a keféje is csak az a baja hogy csomosít ezt aláírom,de én a bevált technikámat használam ,hogy ha tul sok festék van a kefén csak belefenem egy szalvétába és máris jobb használni és természetes pilláim lesznek töle .)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 23.

Hajni77

2014. február 15.

Az elején nagyon jól megvoltam vele de aztán már egyre nehezebb volt szebb pillákat csinálnom vele, kicsit csomósít is van hogy le kell mosnom, és újrakenni nem tudom én csinálhatok valamit rosszul? többször leszedem a felesleges festéket és egy kefével is átfésülöm a szempilláimat, mégis mintha sokat vinne fel..összeragadnak a pilláim és már nem hosszabbít annyira mint az elején dúsítani mondjuk dúsít, de azt sem tízszeresen és néha kicsit pereg is :S pedig nagyon szerettem, nem fogom újra venni, inkább kipróbálok egy essence-s szempillaspirált:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

Ms.Cat

2013. július 25.

Ajándékba kaptam, de nekem nagyon összecsomósítja a pilláimat. Egy másik spirál fölé használom és így már tökéletes. Magába nem használnám. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.